پادویش

طراحی مجدد جستجوگر گوگل در iOS 7 و یکپارچه سازی آن با گوگل مپ

Google Search app

برنامه جستجوگر گوگل امروز توسط شرکت گوگل برای سخت افزار اپل با تعیین طراحی مجدد مخصوص برای iOS 7 آپدیت شد ، با گسترش کلی رابط کاربری و ترکیب گوگل مپ با برنامه جستجوگر گوگل ، باعث شده که این برنامه کل صفحه نمایش را در بر بگیرد .

Google Search app
Google Search app

این نوع طراحی ، طراحی بسیار ظریف و پیچیده است ، اما با توجه به اینکه برنامه جستجوگر گوگل همیشه به خوبی طراحی شده است و بیش از حد بی شباهت به iOS 7 نیست پس طراحی این جستجوگر برای اپل قابل درک می باشد . زمانی که برنامه شروع بکار میشود شما متوجه میشوید که برنامه نه تنها کل صفحه را میگیرد بلکه نوار وضعیت بالای صفحه نیز ناپدید شده و شما جستجوی تمام صفحه در گوگل را تجربه خواهید کرد .

Google Serach app in iOS 7
Google Serach app in iOS 7

گوگل علاوه بر آن افزود که : ” یکپارچه سازی دقیق ” با گوگل مپ برای سیستم iOS 7 ، ما همچنان برای دستیابی دقیق ویژگی های خاص این برنامه ، بروز رسانی را ادامه میدهیم ، اما در حال حاضر شما در بارگذاری نقشه ها در برنامه جستجوگر گوگل بارگذاری سریعتر از همیشه را احساس خواهید کرد . در سمت چپ بالای صفحه نمایش شما با زدن دکمه ” Get Directions ” پنجره ای با نام جهت دهی ( ناوبری نیز گفته میشود ) ، برای شما با توجه به ترافیک ، سریعترین مسیر و نیز زمان رسیدن به هدف را نشان می دهد ، درحالی که در بالای صفحه جهت دهی با زدن دکمه ” Return to Google ” میتوانید به نقشه اصلی بازگردید و مسیر خود را مشخص کنید .

Google Map
Google Map

همچنین برای دارندگان اپل نیز این امکان اضافه شده است ، شما میتوانید با دریافت برنامه جستجوگر گوگل برای اپل حتی با جستجو در آن بدون نیاز به برنامه ” Google Chrome ” تصاویر و برنامه های مورد نیاز برای سیستم عامل iOS خود را از اینترنت دریافت کنید .

 منبع : thenextweb.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  برنامه ی جدید Street View گوگل برای iOS و اندروید

نظرات در مورد : طراحی مجدد جستجوگر گوگل در iOS 7 و یکپارچه سازی آن با گوگل مپ

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *