عینک گوگل زیر ذره بین

عینک گوگل یکی از جالب ترین و جذابترین تکنولوژی های برتر امروزه می باشد ، کمپانی گوگل با ارائه دستگاه های هوشمند جالب و جذاب اغلب کاربران دنیای تکنولوژی را بسوی خود می کشاند ، امروز به بررسی دقیق این عینک عجیب و غریب خواهیم پرداخت ، البته بررسی این عینک توسط کاربران این دستگاه هوشمند ارائه شده است و استفاده کننده گان از این عینک نظراتشان را در مورد این عینک ارائه کرده اند.

عینک گوگل
عینک گوگل

کاربران این عینک را از نظر طراحی و کارایی مناسب و قابل قبول ، ویژگی ها و قابلیت استفاده از آن را در حد قابل قبول ارزیابی کرده اند ، از نظر کاربران این دستگاه هوشمند بخاطر ویژگی های جالبش ارزش خرید را داراست .

از ویژگی های مفید این دستگاه هوشمند می توان به طراحی خوب ، نرم و راحت ؛ راحتی برای عکس برداری و ثبت خاطرات ، ویژگی گوگل Now ، ناوبری مفید و قابل استفاده ، استارتر برای مکالمه و ویژگی های جالب دیگر .

عینک گوگل
عینک گوگل

و اما منتقدان این دستگاه هوشمند چند انتقاد هم برای این دستگاه هوشمند گوگل (عینک گوگل) مطرح کرده اند که ذکر این موارد خالی از لطف نخواهد بود؛ از نظر منتقدان عینک این دستگاه هوشمند گوگل بسیار گران ، عمر باطری خیلی کم است و ناراضی کننده ، برای استفاده مفید از دوربین عینک گوگل باید نور زیاد باشد گفتنی است عینک گوگل دارای یک دوربین 5 مگاپیکسلی می باشد ، محدودیت تعداد اپلیکیشن ها هم از آخرین انتقادات منتقدان به این دستگاه هوشمند گوگل است.

عینک گوگل
عینک گوگل

در طول زندگی کمپانی گوگل مهندسان این شرکت با ارائه دستگاه ها و ابزار های کاربردی جالب توانسته اند طرفداران تکنولوژی های نوین رو بسوی خود جذب نمایند ، گوگل با ارائه یک موتور جستجوی فوق هوشمند توانسته است در دنیای اینترنت هم به عنوان بی رقیب ترین موتور جستجو در دنیا مطرح شود.

راستی به نظر شما کدام یک از خدمات و دستگاه های هوشمند گوگل شما رو بسوی خودش جلب کرده است؟ حتما نظراتتون رو در این مورد برای ما بفرمایید.

منبع : techradar.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کمپانی گوگل محلی برای پرورش تخیلات دانشمندان

نظرات در مورد : عینک گوگل زیر ذره بین

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *