گوگل به دنبال ایجاد ارتباط اندروید و آی اوس است

اندروید و آی اوس

گوگل به دنبال ایجاد ارتباط اندروید و آی اوس است  :اگر شما هم جزو افرادی هستید که از گوشی ها و دستگاه های هوشمند اپل استفاده می کنید و نمی توانید با دستگاه های هوشمند دیگر ارتباط برقرار کنید حتما تا پایان این خبر با ما باشید. همانطور که می دانید اغلب تولیدات کمپانی اپل که با سیستم عامل آی اوس ارائه شده است به هیچ عنوان قادر به ارتباط با دستگاه های هوشمند با سیستم عامل دیگر نمی باشند.

این سیاست یک جانبه اپل باعث شده هیچ یک از کاربران اپل نتواند با سایر دستگاه های هوشمند از جمله اندروید ، بلک بری  و … در ارتباط باشد. و کاربران آی اوس اگر بخواهند فایلی را با سایر سیستم عامل ها به اشتراک بگذارند یک کار غیر ممکن است. اپل هیچوقت برای این موضوع راه حلی را ارائه ننموده است ، اما جالب اینجاست گوگل از سمت دیگر ماجرا به دنبال ارائه یک پلت فرم خاص برای ارتباط با دستگاه های هوشمند سیستم عامل آی اوس است.

آشتی اندروید و آی اوس توسط گوگل

گوگل در صدد است راه حلی را برای این مشکل خود ساخته اپل بیابد ، و کاربران این دو سیستم عامل را نسبت به هم آشتی دهد. اگر گوگل بتواند این موضوع را در بین دو سیستم عامل و حتی سیستم عامل های دیگر بیابد مطمئنا انقلابی بزرگ در ارتباط سیستم عامل ها خواهد داشت.

گوگل با این حرکت خود نشان داد هدفی فوق العاده بزرگ در جهت فراگیر شدن سیستم عامل اندرویدی خود است و استعمار طلبی اپل در این حوزه مطمئنا جوابگو نخواهد بود.

یکی از مدیران گوگل در این راستا افزود : ما با ارائه یک پلتفرم جدید در صددیم بتوانیم ارتباطی بین این دو سیستم عامل ایجاد کنیم تا کاربران اندروید و آی اوس بتوانند براحتی فایل های خود را با دستگاه های دیگر به اشتراک گذارند . استفاده از تکنولوژی ارتباطی Wi-Fi و بلوتوث برای حل این مشکل از مواردی است که ما آنرا بررسی میکنیم . امیدواریم با کمک این پلتفرم کاربران این دو سیستم عامل بتوانند براحتی فایل های مورد نظرشان را با بلوتوث و وای فای به اشتراک گذارند.

بیشتر بخوانید  اپل تمایلی به هزینه کردن پیرامون تراشه 3 نانومتری معیوب ندارد

نظر شما در مورد این حرکت انقلابی گوگل چیست؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گوگل به دنبال ایجاد ارتباط اندروید و آی اوس است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *