اندروید آبنبات چوبی برای گوشی میان رده سامسونگ عرضه نمیشود

سامسونگ E7 اندروید 5.0 آبنبات چوبی را دریافت نمیکند

گوشی سامسونگ گلکسی E7 یک گوشی میان رده مناسب و معقول از این شرکت کره ای میباشد. این گوشی در زمان عرضه خود ، با سیستم عامل از پیش نصب شده اندروید 4.4 کیت کت راه اندازی شده بود.

اندروید آبنبات چوبی برای گوشی میان رده سامسونگ عرضه نمیشود

برای ساکنان انگلستانی که این این گوشی را خریداری نموده اند ، متاسفانه باید گفت که نسخه ی جدید اندروید برای آنها منتشر نخواهد شد. و یا حداقل نسخه ی جدید تنها در انگلستان عرضه نمیشود. سامسونگ تایید کرده که ممکن است اندروید 5.0 برای گلکسی E7 عرضه نشود.

اگر شما به یاد داشته باشید. چندی پیش یک گزارش از سوی سامسونگ ارائه شد و در آن ذکر شده بود که سامسونگ گلکسی E7 در سه ماهه سوم سال 2015 به اندروید 5.0 به روز رسانی خواهد شد. اما در حال حاضر به نظر میرسد که این به روز رسانی شامل مردمانی که در انگلستان حضور دارند نمیشود.

سامسونگ در پاسخ به یکی از کاربران گلکسی E7 که ساکن انگستان بود ، در حساب توییترش اینگونه عنوان کرد : ما دوست نداریم که مشتریانمان را نا امید کنیم ، اما به هر حال تایید کرد که گلکسی E7 به اندروید آبنبات چوبی مهاجرت نمیکند.

همانطور که متوجه شدید ، صاحبان این گوشی در نسخه ی کیت کت گلکسی E7 گیر کرده اند. با این موضوع کاملا متوجه شده اید که دیگر سامسونگ این گوشی را کنار گذاشته و همانند قبل پشتیبانی نخواهد کرد. برای کسانی که احتایج به آخرین به روز رسانی ها دارند و علاقه مندند که همیشه گوشی هوشمند خود را به روز نگه دارند، این روز ها فقط باید پرچمدار تهیه کنند تا از دریافت به روز رسانی ها مطمئن شوند.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اندروید آبنبات چوبی برای گوشی میان رده سامسونگ عرضه نمیشود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *