پادویش

خداحافظی یاهو مسنجر با دنیای پیام رسان ها

یاهو مسنجر

حتما یک روز بوده که شما نیز از یاهو مسنجر برای ارتباط با سایر کاربران استفاده می کردید و خیلی ها با این پیام رسان خاطرات خیلی زیادی دارند. زمانی که اینترنت پر سرعت در ایران وجود نداشت، خیلی از افراد از یاهو مسنجر استفاده می کردند و و با تمامی مشقت هایی که در فضای اینترنت داشتند، بسیار مشتاق به استفاده از این پیام رسان بودند و روزانه یکبار به آن سر می زدند اما گویا اکنون شمان آن رسیده است که با این پیان رسان 20 ساله خداحافظی کنیم!

فرادرس

اخیرا کمپانی یاهو اعلام کرده که قصد دارد سرویس مسنجر (یاهو مسنجر) خود را تا پایان تیر ماه سال کنار بگذارد. به این ترتیب، یاهو مسنجر که به عنوان یکی از قدیمی‌ ترین سرویس‌ های پیام رسان در طول تاریخ به شمار می‌ رود در ۲۶ تیر ماه از دنیای مجازی خداحافظی خواهد کرد و کاربران تنها تا 26 تیر ماه می توانند از این سرویس قدیمی استفاده کنند.

یاهو مسنجر

دلیل اینکه کمپانی یاهو تصمیم گرفته است تا پیام رسان بسیار محبوب ولی قدیمی خود را از کار بیندازد برای بسیاری از کارشناسان مبهم و می باشد ولی حداقل این کمپانی سعی داشته تا با انتشار اطلاعیه ای کوتاه دلیل این تصمیم گیری را مشخص نماید. یاهو در این بیانیه‌ گفته است:

 می دانیم که طرفداران بسیار پر و پا قرصی در سراسر دنیا داریم که هنوز از این پیام رسان برای صحبت با دوستانشان استفاده می نمایند، زیرا این سرویس جز اولین سرویس‌ ها و اپلیکیشن‌ هایی است که به چت و گپ دوستانه یا کاری اختصاص داده شده است. با این حال از آنجایی که چشم انداز ارتباطات گروهی و پیام رسان ها در حال تغییر می باشد، تصمیم گرفته‌ ایم که ابزار ارتباطی جدیدی بسازیم تا بتواند تمامی خواسته‌‌های کاربران را به راحتی فراهم آورد.

خبر خوبی که برای کاربران این پیام رسان وجود دارد این است که می توانند گفت و گو های خود را تا شش ماه آینده با هر گجتی دانلود نمایند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : خداحافظی یاهو مسنجر با دنیای پیام رسان ها

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *