پادویش

رونمایی بخش اخبار و دانلود بازی زوم تک

game.zoomtech.ir

رونمایی بخش اخبار و دانلود بازی زوم تک : سلام بر کاربران عزیز و گرامی زوم  تک ، خوبید دوستان؟ به تازگی بخش اخبار و دانلود بازی های کامپیوتری ، اندرویدی در زوم تک افتتاح شد. البته این بخش زوم تک در ساب دومین راه اندازی شده است و قرار است بصورت کاملا تخصصی به معرفی بازی ها بپردازد .

در گام نخست و قدم اول ما در این بخش زوم تک به ارائه آخرین خبر های دنیای بازی های کامپیوتری ، اندرویدی ، خواهیم پرداخت. شما علاقه مندان حوزه بازی های کامپیوتری ، اندرویدی ، آی اوس و … می توانید جدیدترین خبر های دنیای بازی ها را در بخش بازی زوم تک بیابید.

در آینده نه چندان دور بخش دانلود بازی ها هم راه اندازی خواهد شد . راستی پیشنهادات و انتقادات شما در جهت گسترش این بخش زوم تک کمکی بسیار بزرگ در این مسیر برای ما خواهد بود. پس از شما خواهش می کنم پیشنهادات و انتقاداتتان را برای گسترش این بخش زوم تک بیان نمایید. چرا که پیشنهادات شما مطمئنا برای ما راه گشا خواهد بود و مارا  در جهت خدمت رسانی بهتر برای شما عزیزان یاری می نماید.

افتخار ماست که در این مسیر توانستیم میزبان بیش از 8000 نفر بصورت روزانه باشیم. امیدواریم این رقم  روز بروز بیشتر شده و انگیزه ما در این مسیر را افزایش دهد. 

امید است بخش بازی زوم تک هم با حضور شما عزیزان همچون بخش تکنولوژی زوم تک پربازدید و پربار تر گردد. از علاقه مندان حوزه بازی های کامپیوتری که علاقه به نویسندگی در این حوزه دارند هم دعوت می نماییم تا به تیم نویسندگی بخش بازی زوم تک در آیند.

اگر علاقه به نویسندگی در زوم تک هستید ، رزومه تان را به zoomtech.ir@gmail.com ارسال نمایید تا مراحل عضویت در این تیم برای شما عزیزان ارسال گردد. 

برای ورود به بخش بازی زوم تک روی لینک روبرو کلیک نمایید : game.zoomtech.ir

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بازی Monument Valley

نظرات در مورد : رونمایی بخش اخبار و دانلود بازی زوم تک

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *