آیا سامسونگ در حال آزمایش کردن نسخه ی جدید سیستم عامل اندروید خودش است؟!

سامسونگ

سامسونگ Galaxy Tab A 8.0 و 9.7 تبلت در معیارهایی که با سیستم عامل  Android 7.1.1 Nougah کار می کنند در وب سایت Geekbench ظاهر شده اند اما لازم به ذکر است که تاریخ در تصاویر زیر برای ۱۸ام سپتامبر و ۱۱هم سپتامبر می باشد که کمی بیش از یک هفته از آن گذشته است.

اخیرا لیستی از Galaxy Tab A 8.0 و Galaxy Tab A 9.7 امروز نشان داده شده که از سیستم عامل اندروید 6.0.1 Marshmallow در آنها استفاده شده است که قطعا نشان می دهد سیستم عامل اندروید نوقا هنوز برای این دستگاه ها در حالت آزمایشی است. همچنین گزارش شده است که علاوه بر این دو تبلت سامسونگ، Galaxy J5 2016 در تست های مشابه با همین سیستم عامل مشابه دیده شده اند.

سامسونگهیچ یک از این سه دستگاه نامبرده از سری سامسونگ گلکسی اس نیستند بنابراین نباید خیلی تعجب برانگیز باشد که این شرکت انتظار دارد تا سیستم عامل اندروید نوقا را برای آنها منتشر کند. به گفته این کمپانی، اندروید نوقا قبلا بر روی گوشی گلکسی J7 2016 شروع به کار کرده است، بنابراین کمی عجیب است که چرا سامسونگ این سیستم عامل را به یک دستگاه در همان خانواده سوق نمی دهد. احتمال دارد که سامسونگ با این کارش تصمیم به آزمایش سیستم عامل نسخه ی Android 7.1.1 را داشته باشد.

اگر سامسونگ در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی نرم افزار برای آندروید 7.1.1 نوفا به تمام سه دستگاه فوق ذکر شده در آینده نزدیک باشد، هنوز مشخص نیست که زمان دقیق برای هر دستگاه برای دریافت آن کی خواهد بود. همچنین مشخص نشده است که آیا سامسونگ به روز رسانی را به دو Galaxy Tab A 8.0 و Galaxy Tab A 9.7 در همان زمان ارسال می کند یا نه!!

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  دستبند Gear Fit 2 Pro سامسونگ

نظرات در مورد : آیا سامسونگ در حال آزمایش کردن نسخه ی جدید سیستم عامل اندروید خودش است؟!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *