پادویش

همه چیز درباره سیگنال لحظه ای فارکس

انواع سیگنال لحظه ای فارکس کدم اند؟

اگر سابقه تریدر کردن و فعالیت در بازار فارکس را داشته باشید احتمالاً بارها اسم سیگنال لحظه ای فارکس به گوشتان خورده است. سیگنال فارکس توانسته است به بسیاری از تریدر ها کمک کند تا در این بازار جهانی بتوانند راحت تر به سودهی برسند. این سیگنال ها را می توان هم از طریق اشخاص و هم از طریق برخی از نرم افزارهای کامپیوتری دریافت کرد. در ادامه می خواهیم به معرفی کامل سیگنال لحظه ای فارکس و انواع این سیگنال ها بپردازیم.

فرادرس

 

سیگنال لحظه ای فارکس چیست؟

سیگنال لحظه ای فارکس پیشنهادی است که به تریدر های فارکس برای انجام یک معامله داده می شود. این معامله می تواند خرید و فروش جفت ارز، طلا، نفت خام و یا هر شاخص دیگری باشد. این پیشنهاد توسط کسانی ارائه می شود که به تحلیل های فاندامنتال، تکنیکال و سنتیمنتال و خبرهای جهانی کاملاً آگاه هستند.

این افراد می توانند با توجه به شرایط مورد نظر بهترین نقاط ورود به یک معامله را تعین کنند. افرادی که سیگنال مشخص می کنند سال هاست در بازار فارکس فعالیت دارند. دقت کنید که این سیگنال ها به صورت لحظه ای ارائه می شوند. یعنی هر سیگنالی ممکن است تنها چند دقیقه به خوبی عمل کند. بعد از آن استفاده از آن سیگنال نه تنها هیچ سودی ندارد بلکه ممکن است باعث ضرر تریدر ها نیز بشود.

انواع سیگنال لحظه ای فارکس کدم اند؟

با سیگنال لحظه ای فارکس چه نوع معاملاتی انجام می شوند؟

معاملاتی که توسط سیگنال لحظه ای فارکس قابل انجام هستند معامله های لحظه ای و یا اسکلپ هستند. اسکلپ یک نوع معامله است که در مدت زمان بسیار کمی در حد چند ثانیه تا چند دقیقه انجام می شود. این نوع معامله ها با سرمایه بسیار کمی انجام می شوند. بنابراین میزان سوددهی و همچنین ریسک آن ها پایین است.

انواع سیگنال لحظه ای فارکس کدم اند؟

سیگنال لحظه ای فارکس انواع مختلفی دارند و طبق فاکتورهای مختلفی دسته بندی می شوند. تریدر ها می توانند از هر سیگنالی که می خواهند استفاده نمایند. در ادامه به معرفی انواع سیگنال های لحظه ای فارکس می پردازیم.

سیگنال لحظه ای دستی و خودکار

این نوع دسته بندی بر اساس نحوه تولید سیگنال لحظه ای فارکس در نظر گرفته شده است. سیگنال فارکس ممکن است به صورت دستی توسط شخص متخصصی تولید شود. یعنی فرد که در تحلیل بازار فارکس مهارت بالایی دارد این سیگنال ها را در اختیار تریدر ها قرار می دهد. همچنین ممکن است سیگنال های لحظه ای توسط نرم افزارهای مخصوص به بر اساس الگوریتم ها کار می کنند ارائه شود. این نوع سیگنال ها خودکار هستند و شخص خاصی آن ها را ارائه نمی دهد.

سیگنال لحظه ای رایگان و پولی

سیگنال لحظه ای فارکس ممکن است به صورت رایگان و یا به صورت پولی باشد. مثلاً اشخاصی که در بازار فارکس مهارت و تجربه فراوانی دارند می توانند به تریدرهای دیگر سیگنال ارائه دهند و به آن ها کمک کنند. همچنین این اشخاص از این طریق می توانند کسب درآمد داشته باشند. البته برخی از سایت ها، نرم افزارها و کانال هایی نیز هستند که سیگنال ها را به صورت رایگان ارائه می دهند.

سیگنال لحظه ای ورود و خروج

سیگنال لحظه ای فارکس ممکن است پیشنهادی برای ورود به یک پوزیشن و باز کردن معامله و یا خروج از پوزیشن و بستن آن باشد. یعنی سیگنال ممکن است به شما بگوید که از طریق فلان نقطه به معامله وارد شوید و یا از طریق فلان نقطه از معامله خارج شوید.

چه کسانی می توانند از سیگنال لحظه ای فارکس بهره ببرند؟

ممکن است فکر کنید که تنها تریدر های تازه وارد می توانند از سیگنال لحظه ای فارکس بهره مند شوند اما این گونه نیست. همه  تریدر هایی که در بازار فارکس مشغول به ترید هستند می توانند از این سیگنال ها استفاده کرده و سوددهی خود را بالا ببرند. البته استفاده از این سیگنال ها برای تریدر های تازه کار اهمیت دوچندان دارد. زیرا این تریدر ها می توانند با استفاده از این سیگنال ها با روش معامله کردن و زمان درست آن آشنایی بیشتری پیدا کنند.

انواع سیگنال لحظه ای فارکس کدم اند؟

مزایای استفاده از سیگنال لحظه ای فارکس

مزیت های سیگنال لحظه ای فارکس به قدری هستند که همه تریدر ها را برای استفاده از آن مشتاق می کنند. بزرگ ترین مزیت استفاده از این سیگنال ها دست یابی به سوددهی بالا و انجام معامله های مفید و سودده است. برخی از تریدر های فارکس ممکن است زمانی کافی برای تحلیل بازار فارکس نداشته باشند. از این رو این افراد می توانند با استفاده از سیگنال های لحظه ای معامله هایی پرسود را بدون کمترین زحمت و فوت وقتی انجام دهند. همچنین تریدر های تازه کار با استفاده از این روش می توانند از همان اول فعالیت خود به سوددهی برسند.

آیا استفاده از سیگنال لحظه ای فارکس همیشه با سوددهی همراه است؟

از معایب استفاده از سیگنال لحظه ای فارکس می توان به لحظه ای بودن آن ها اشاره کرد. یعنی شما تنها در همان لحظه می توانید استفاده مفیدی از سیگنال داشته باشید. به نوعی می توان گفت این سیگنال ها دارای تاریخ انقضا هستند و اگر در زمان خود استفاده نشوند به هیچ دردی نمی خورند.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : همه چیز درباره سیگنال لحظه ای فارکس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *