آنتی ویروس پادویش

اپلیکیشن های اندرویدی مایکروسافت را با این اپلیکیشن نصب کنید + دانلود

وقتی که با دیگران در مورد تعداد اپلیکیشن های اندرویدی ارائه شده توسط مایکروسافت صحبت می کنید،به احتمال زیاد با نگاه منتقدانه آن ها در مورد این سوال رو به رو می شوید،چرا که معتقدند مایکروسافت فعالیتی ویندوز-محور دارد.اما اگر بحث شما با یک کاربر وارد و حرفه ای باشد،احتمالا اعدادی بین 0 تا 10 را به عنوان پروژه های اندرویدی مایکروسافت خواهید شنید.
اما باید به شما بگوییم که مایکروسافت امروزه یکی از بزرگترین توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندروید به شمار می رود.

شاید تمامی این پروژه ها و اپلیکیشن ها به طور مستقیم توسط برنامه نویسان مایکروسافت تولید نشده باشند،اما در هر صورت در سایه سار این غول نرم افزاری تکمیل شده اند.
مایکروسافت در زمینه نرم افزاری قدرتی بی رقیب است و از این رواست که آن را غول نرم افزاری دنیا می نامند.پس کاربران اندروید نیز مطمئنا به دنبال اپلیکیشن های تولید شده توسط مایکروسافت می گردند،چون این شرکت سالیان سال است که اعتماد آن ها را جلب کرده است.اما چگونه می توان از گوشه کنار دنیا و به صورت پراکنده و در میان هزاران اپلیکیشن غیر استاندارد موجود،محصولات مایکروسافت را پیدا کرد؟

Microsoft Apps (1) Microsoft Apps (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Microsoft Apps نام اپلیکیشنی است که برای این کار طراحی شده و درواقع وظیفه آن جمع آوری نام و دسته تمامی اپلیکیشن های اندرویدی تولید شده توسط مایکروسافت در یک نقطه است.
این اپلیکیشن محیط کاربری ساده ای دارد که تنها شامل دو Tab است : قسمت اپلیکیشن های محبوب و قسمت دسته بندی اپلیکیشن ها
با ورود به هر کدام از این قسمت ها و انتخاب اپلیکیشن مورد نظرتان،به Play Store رجوع داده خواهید شد تا آن اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

دانلود از گوگل پلی

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اپلیکیشن های اندرویدی مایکروسافت را با این اپلیکیشن نصب کنید + دانلود

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *