یافتن اپل واچ گم شده با برنامه Find My iPhone

یافتن اپل واچ گم شده با برنامه Find My iPhone

اپل واچ مدت طولانی است که دکمه “Find My iPhone” را دارد تا سریعا بتواند گوشی هوشمند اپلی را پیدا کند. اما اگر اپل واچ ناپدید شود چه اتفاقی می افتد؟ اگر شما به طور تصادفی آن را زیر کوهی از لباس ها گم کرده باشید و یا در حین پیاده روی خاموش شده باشد چطور میتوان از این ویژگی استفاده کرد و اپل واچ را پیدا کرد؟ در ادامه با زوم تک همراه باشید تا نحوه یافتن اپل واچ گم شده با برنامه Find My iPhone را یاد بگیرید.

یافتن اپل واچ گم شده با برنامه Find My iPhone

نحوه یافتن اپل واچ گم شده با برنامه Find My iPhone

توجه : فراموش نکنید که برای پیدا کردن اپل واچ خود، به iOS 10.3 و یا بعد از آن و برنامه Find My iPhone نیاز دارید و همینطور برنامه Find My iPhone و اپل واچ شما باید روشن باشند. در صورت وجود این شرایط مراحل زیر را دنبال کنید :

1- برنامه Find My iPhone را باز کنید و یا اگر آن را ندارید، دانلودش کنید.

2- با حساب iCloud خود وارد سیستم شوید.

3- روی ورودی Apple Watch خود ضربه بزنید.

4- Actions را انتخاب کنید. اگر اپل واچ شما فعال است، می توانید آن را بر روی نقشه ردیابی کنید و یا آن را گم شده نشان دهید، آن را پاک کنید یا کاری کنید تا صدایی از آن پخش شود تا پیدایش کنید.

5- اگر مشخص کرده اید که اپل واچ شما در مجاورت شما قرار دارد، Play Sound را فشار دهید. ساعت اپل شما شروع به ایجاد صدای زنگ مکرر خواهد کرد. (حساب iCloud شما همچنین نوتیفیکیشن ایمیل مبنی بر پخش صدا را دریافت می کند.)

نحوه یافتن اپل واچ گم شده با برنامه Find My iPhone

هنوز هم نمی توانید اپل واچ خود را پیدا کنید؟

اگر Apple Watch مفقود شده شما در محدوده وای فای موجود نیست یا در دسترس نیست، ممکن است برای یافتن آن از طریق برنامه Find My iPhone شانس نداشته باشید. به هر حال، شما هنوز هم می توانید به دنبال شیوه ای قدیمی باشید، جایی را که قبلا آن را پیدا کرده اید را بگردید و آن را در حالت گمشده قرار دهید. اگر کسی آن را پیدا کرده و روشن کند، شما بلافاصله یک هشدار ایمیل دریافت خواهید کرد.

بیشتر بخوانید  نسخه قرمز اپل واچ سری 9 معرفی شد

هنوز هم نمی توانید اپل واچ خود را پیدا کنید؟

منبع : imore.com

3.7/5 - (3 امتیاز)

نظرات در مورد : یافتن اپل واچ گم شده با برنامه Find My iPhone

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *