پادویش

فیس بوک مالکیت موتور جستجوی قدرتمند TheFind را به دست آورد

فیس بوک مالکیت موتور جستجوی قدرتمند TheFind را به دست آورد : فیس بوک مالکیت The Find را به دست آورد ، شرکتی با قدمت 9ساله که موتور جستجویی قدرتمند برای فهرست کردن محصولات موجود درهزاران سایت در زمینه تجارت الکترونیک را در اختیار دارد .

فرادرس

مبلغ قرارداد و دیگر جزئیات آن در اختیار عموم قرار داده نشده و تنها خبر موثق واگذاری مالکیت این شرکت به فیس بوک است که در سایت TheFind اعلام شده است که قسمتی از آن به شرح زیر است :

وب سایت مجله ها : اعضا اصلی تیم ما در حال پیوستن به فیس بوک هسستند و قرار است که برای کامل کردن تکنولوژی های ما شبانه روز تلاش کنند ; نتیجه این تلاش ها بهبود روز افزون تبلیغاتی است که شما در فیس بوک می بینید و از همه مهمتر این تبلیغات هرچه بیشتر مرتبط با نیاز شما خواهند بود .

این به این معنی است که تبلیغاتی که هر کاربر از این پس در فیس بوک خواهد دید ، مرتبط با محصولاتی است که بیشتر جستجوها و خریدهای آنلاین وی بر اساس آن ها بوده است . یکی از ویژگی های کلیدی TheFind این است که در تلاش است تا ترکیبی از فروشگاه های آنلاین و محلی را به دست آورد و نتایج خود را بر اساس بر اساس نمایه (Profile) اجتماعی کاربر بیان کند .

این شرکت اعلام کرده است که فهرست های آن بر اساس داده های موجود در حدود 500,000 فروشگاه و بالغ بر 500 میلیون محصول خواهد بود .

این تکنولوژی به احتمال زیاد فیس بوک را بیش از پیش در رده های بالاتری در میان شبکه های اجتماعی قرار خواهد داد و ارزش زیادی به آن در زمینه تبلیغات خواهد بخشید و این سبب جذب تجار بیشتری سمت فیس بوک می شود .

وبسایت TheFind از این قرارداد جان سالم به در نخواهد برد و این به این معنی است که شرکت در چند هفته آینده موتور جستجوی خود را غیرفعال خواهد کرد .

منبع : بررسی لپ تاپ

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : فیس بوک مالکیت موتور جستجوی قدرتمند TheFind را به دست آورد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *