ارزش بیت کوین به 50 هزار دلار رسید!

ارزش بیت کوین

ارزش بیت کوین به 50 هزار دلار رسید! آیا با ورود ایلون ماسک و کمپانی بزرگ، وقت آن رسیده است که در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم؟

به گزارش مجله خبری زوم تک به نقل از وبسایت markets.business insider، قیمت هر یک از یونیت های ارز دیجیتالی بیت کوین در روز سه شنبه به بیشتر از 50 هزار دلار رسید!

  • قیمت هر یک از یونیت های بیت کوین در روز سه شنبه 4.9 درصد افزایش و به 50.547.70 هزار دلار رسید.
  • تمایل بسیاری از کمپانی ها و افراد به خرید بیت کوین موجب افزایش محبوبیت بین کوین می شود.
  • قیمت بیت کوین چند ساعت کاهش و به کم تر از 50 هزار دلار رسید.

 

ارزش بیت کوین به 50 هزار دلار رسید!

در روز سه شنبه، برای اولین بار در تاریخ ارزهای دیجیتالی، ارزش بیت کوین به بیشتر از 50 هزار دلار است که نسبت به سال مشابه 74 درصد رشد را تجربه کرده است. یکی از دلایل افزایش قیمت اخیر بین کوین به نظر کارشناسان، تمایل وال استریت به ارزهای دیجیتالی گزارش شده است.

بیت کوین در این روزها 4.9 درصد پیشرفت را تجربعه کرد و به 50 هزار دلار رسید. ارزش بیت کوین 50 هزار دلاری مدت زمان زیادی طول نکشید و در همان روز به 48.853.99 هزار دلار رسید.

کمپانی تسلا متعلق به ایلون ماسک در روز 8 فوریه اعلام کرد که مبغلی در حدود 1.5 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است و به زودی امکان پرداخت از طریق ارزهای دیجیتالی من جمله بیت کوین را فراهم می کند.

علاقه مندی از جانب افراد و کمپانی های بزرگ هم چون BNY Mellon و مسترکارت موجب افزایش ارزش ارزهای دیجیتالی بیت کوین شده است.

نیل ویلیسون (Neil Wilson) تحلیلگر ارشد بازار در وبسایت معاملاتی «Markets.com» با اشاره به نوسانات ارزهای دیجیتال در سال های اخیر،  می گوید قانونی کردن سازوکار ارزهای دیجیتالی در طی سال های اخیر موجب تغییرات بزرگی در بازار ارزهای دیجیتال نسب به سال 2017 شده است.

وبسایت وال استریت جرنال در گزارشی در روز پنج شنبه اعلام کرد که کمپانی BNY Mellon سعی در بررسی، اقدام و انتقال ارز دیجیتای بیت کوین دارد. در صورت به وافعیت پیوستن، بانک BNY Mellon اولین بانکی خواهد بود که در آینده نزدیک خدمات دارایی دیجیتال یکپارچه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد.

هم چنین مسترکارد در روز چهارشنبه اعلام کرد که به زودی به مشتریان خود اجازه دسترسی به ارزهای دیجیتالی را در طی این سال می دهد.

بیشتر بخوانید  پرداخت وام از طریق بیت کوین در یک بانک آلمانی!

خبرگذاری بلومبرگ در روز شنبه اعلام کرد که بانک مرگان استنلی ( Morgan Stanly) به فکر سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری بر روی ارز دیجیتالی بیت کوین است؛ گرچه این بانک این خبر را تکذیب کرد.

دنیل پینتو ( Daniel Pinto) یکی از رئیس هاس مرگان در مصاحبه ای با CNBC در روز جمعه گفت که به لطف مشتریان، او متقاعد شده است که بانک ها باید بیشتر در ارزهای دیجیتالی مشارکت داشته باشد. این نیاز به ارزهای دیجیتالی هنوز توسط بانک ها احساس نشده است، اما به نظر وی بالاخره این زمان روزی فرا می رسد.

تمایل از جانب افراد شناخته شده برای خرید بیت کوین باعث شده است که سازمان ها رسمی بیشتر تمایل به سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی داشته باشند. این تمایل از جانب افراد و کمپانی های بزرگ جهانی مهم ترین دلیل در افزایش قیمت بیت کوین در طی این چند ماه اخیر بوده است. در ماه مارس گذشته؛ ارزش هر یک یونیت بیت کوین در حدود 4 هزار دلار بوده که در روز سه شنبه به بیشتر از 50 هزار افزایش و در نهایت به کمتر از 50 هزار دلار کاهش پیدا کرد.

تمایل به خرید بیت کوین هم چنین تاثیر به سزایی در افزایش قیمت و ارزش ارزهای دیجیتالی دیگر هم چون اتر ( Ether) داشته است. ارزش هر یک از یونیت های این ارز دیجیتالی بر روی 1.793 دلار ثابت بود که با افزایش قیمت ارز دیجیتالی بیت کوین در روز سه شنبه به بیشتر از 1.870 دلار به یک باره رسید که بیشترین افزایش قیمت لحظه ایی را برای این ارز دیجیتالی در این هفته را رقم زد

کریگ ارلام ( Craig Erlam) آنالیزگر ارشد پلفرم ارزهای دیجیتالی Oranda اظهار کرد که این هفته برای ارزهای دیجیتالی بود بهترین اتفاقی بود که می توانست رخ بدهد.

او در ادامه اظهار داشت که مهم ترین پرسشی که آنالیزگران ارزهای دیجیتالی در این روزها با آن دست و پنجه نرم می کند این است که آن ها  چطور می توانند آینده ارزهای دیجیتالی را پیش بینی کنند. نظر شما درباره ی ارزهای دیجیتالی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

منبع: markets.businessinsider

 

در ادامه در مجله خبری زوم تک بیشتر بخوانید:

بلاک چین به چه معناست؟

سرقت 60 میلیون دلار ارز دیجیتال در ژاپن توسط هکرها

 

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ارزش بیت کوین به 50 هزار دلار رسید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *