پادویش

دانلود کتاب رمان مورخ

دانلود کتاب رمان مورخ

دانلود کتاب رمان مورخ : حتما شما هم مشتاق هستید تا رمان مورخ را بخوانید. این رمان یکی از پرفروش ترین کتاب ها به شمار می رود که به سی زبان ترجمه شده است و نویسنده آن الیزابت کاستووا می باشد. توصیه می کنیم حتما این کتاب را بخوانید چون واقعا کتاب قشنگ و خواندنی است.

فرادرس

کتاب جذاب و خواندنی مورخ

خلاصه این داستان به این صورت است که در یکی از شب ها دختری به کتابخانه پدرش می رود و در انجا یک کتاب قدیمی و بسته ی کاغذ زرد شده را پیدا می کند. این کاغذها نامه های می باشند که شروع شان رنگ و بوی خاص داشته: ” به وارث عزیز و بد اقبالم” و این کشف او را به دنیایی می برد که حتی در دورترین رویاهایش نیز خطور نمیکرد.

همان طور که اشاره کرده ایم این کتاب برای مدت های طولانی توانست در صدر فهرست پرفروشترین کتاب در بسیاری از کشورهای جهان باشد و با توجه به این میزان استقبال به سی زبان دنیا ترجمه گردیده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید به این کتاب لقب “راز دراکولا” داده اند.

خواندن این کتاب با نگارش و سبک هیجان انگیز میتواند نظر هر خواننده ی را به خود جلب کند به نوعی که میتوان به جرات لقب “غیرقابل زمین گذاشتن” را به آن داد. این کتاب روایت گر زندگی افراد تاریخی و پر از وقایع است و خواننده می تواند پس از مطالعه این کتاب آشنایی زیادی با تاریخ اروپا و تاریخ امپراتوری عثمانی بدست بیاورد.

کتاب جذاب و خواندنی مورخ 

دانلود پی دی اف(مورخ)

دانلود کتاب رمان مورخ : برای دانلود این کتاب کلیک کنید

مورخ اولین کتابی از مجموعه انتشارات کاروان می باشد که نام آن “ادبیات گمانه زن” است. این ادبیات شامل سه ژانر از جمله علمی تخیلی، فانتری و وحشت می باشد. هم می توان این کتاب را در مقوله ژانر و وحشت و هم در مقوله فانتزی بگنجانیم. خواندن این کتاب به صورتیست که پایان هر فصل میتواند خواننده را عصبانی کند که چرا باید مجددا فصل جدیدی را بخواند تا یک راز برایشان آشکار شود.

4.4/5 - (7 امتیاز)

نظرات در مورد : دانلود کتاب رمان مورخ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *