زمان واریز یارانه دی 97

یارانه دی ماه 97

زمان واریز یارانه دی 97 : آنگونه که خبرها حکایت می کنند قرار است یارانه دی ماه 97 مانند ماه های گذشته و طبق روال پیشین در تاریخ 26 دی ماه ساعت 24 بامداد به حساب سرپرستان خانوار واریز گردد و از همان ساعت نیز قابل برداشت خواهد بود لازم به ذکر است که مبلغ یارانه ها برای هر نفر 45 هزار و 500 تومان خواهد بود.

آگاهی از زمان دقیق یارانه ها همواره به عنوان یکی از موضوعاتی بوده که افراد می خواهند از آن اطلاع داشته باشند. هر گونه خبر واریز یارانه از سایت زوم تک به اطلاع کاربران عزیز داده خواهد شد.

همانطور که می دانید یارانه هر شخص به حساب سرپرست خانوار واریز می شود که البته در میان عده ی نیز تمایل دارند تا خودشان به صورت جداگانه (بدون واریز به حساب خانوار) یارانه شان را دریافت کنند که دولت برای اینکار نیز شرایطی را محیا کرده است ولی لازم است بدانید این امکان وجود دارد که شما پس از جداکردن یارانه تان با مشکلاتی روبرو شوید.

نحوه ی جدا کردن یارانه پس از تغییر سرپرست

در صورتی که زوجی از یکدیگر طلاق گرفته باشند و بخواهند که یارانه شان را جدا کنند و هر دو زوج از این نظر به صلاحیت رسیده باشند می توانند با مراجعه به مرکز پلیس + 10 اقدامات لازم را انجام بدهند اما در صورتی که بین زوج ها توافقی برای جدا کردن یارانه صورت نگرفته باشد باید به فرمانداری شهر محل اقامت شان مراجعه نمایند.

اگر سرپرست خانوار فوت کرده باشد افراد خانواده باید برای اینکه یارانه شان را جدا کنند به فرمانداری شهر محل اقامتشان مراجعه نمایند و یا به همراه مدارک خود (مدارک شناسایی و برگ فوت) به مرکز پلیس +10 مراجعه کنند.

اما خانم های که با شوهرانشان اختلاف دارند ولی برای طلاق اقدامی صورت نگرفته است نمی توانند پیش از اینکه طلاق بگیرند ،یارانه شان را جدا کنند. در صورتی که بخواهند یارانه به آن ها تعلق بگیرد باید طلاق بگیرند و همچنین به مرکز پلیس +10 مراجعه کنند و سرپرست شان را تغییر داده و مجدد اقدام به ثبت نام کنند.

بیشتر بخوانید  یارانه آذر 96

یارانه دی ماه

هدف مندی یارانه ها

هدف مندی یارانه ها 16 ماده داشته است. به نوعی که با حذف نمودن آن از مواد سوختی، گاز، برق و … درآمد به دست می آید و به شکل نقدی و غیر نقدی به مردم داده می شود و دیگر درآمدها برای کارهای عمرانی و … صرف می شود.

با توجه به قانون هدف مندی، یارانه ها برای تصحیح نمودن قیمتهای حامل انرژی می باشد که به وسیله کاهش فاصله قیمتهای درونی و خارجی سوخت از هدر رفتن یا قاچاق این منابع مانع خواهد شد. از سال 1389 تا کنون ، این قانون در حال انجام بوده است.

افرادی که به هر دلیلی مجبور هستند تا یارانه خود را از سرپرست خانوار جدا کنند باید از طریق مرکزهای اداری و پلیس +10 برای اینکار اقدامات لازم را پشت سر بگذارند همچنین می توانند برای ثبت نام به  سایت refahi.ir  مراجعه نمایند. برای جدا کردن یارانه های خود از سرپرست خانوار پس از ازدواج نیاز به مدارکی داشته اید که شامل موارد زیر می باشد : 1)اصل عقدنامه رسمی ازدواج و کپی آن 2) مدارک شناسایی زوجین شامل کارت ملی ، شناسنامه و همراه کپی 3)مدارک شناسایی پدر هر دو طرف که شامل شناسنامه و کارت ملی و مدارک دیگر می باشد.

عبارت های مشابه:  زمان واریز یارانه دی 97 ، زمان دقیق واریز یارانه دی 97 ، واریز یارانه دی 97 ،  واریز یارانه دی ،   یارانه دی ، اعلام زمان واریز یارانه دی 97 ، یارانه ها

زمان واریز یارانه دی 97 در تاریخ 26 دی ماه ساعت 24 بامداد ( برای هر نفر 45 هزار و 500 تومان ) می باشد و سرپرستان خانوار می توانند برای دریافت آن از همان ساعت به عابربانک ها مراجعه نمایند.

مقالات مرتبط  : 

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : زمان واریز یارانه دی 97

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *