آنتی ویروس پادویش

حذف نرم افزار های اضافی از گوشی ! چگونه و چطور ؟

حذف نرم افزار های اضافی از گوشی

اگر اراده محکمی ندارید که هنگام کارتان به سراغ پیام های گوشی همراهتان نروید و این باعث شده وقت تان هدر برود و تمرکزتان بر روی کار از بین رفته این خبر را دنبال کنید.

حذف نرم افزار های مزاحم از گوشی هوشمند

همه شما در شرایطی قرار گرفته اید که میخواهید برای مدت کوتاهی بر روی کاری تمرکز کنید ولی گوشی هوشمند شما حواستان را از کاری که باید انجام دهید، پرت میکند و تمرکز شما را از بین میبرد مثل: پیام ها، ایمیل ها یا اخطار هایی از بازی مورد علاقتان. دلایل زیادی در گوشی همراه شما وجود دارد که توجه و تمرکز شما را کم می کند و هیچ کدام از آن ها ضروری نیست.
خوشبختانه اگر اراده قوی ندارید، راهی برای جلوگیری از پرت شدن حواس شما به سمت گوشی تلفن همراهتان وجود دارد.

حذف نرم افزار های اضافی از گوشی ! چگونه و چطور ؟
شما نیاز دارید که برنامه کوچکی به نام Clear Lock را بر روی گوشی خود نصب کنید. این برنامه این قابلیت را داراست که تمام برنامه هایی را که منجر به کم شدن تمرکز شما بر روی کارتان می شود را برای مدت از پیش تعیین شده ای بلاک کند.
در اینجا 6 گامی را که باید طی کنید آمده تا هنگام نیاز بتوانید روی کارتان تمرکز لازم را داشته باشید و از شر برنامه هایی که مخل تمرکزتان هستند، راحت شوید.

چگونه از دست برنامه های مزاحم و حواس پرت کن، راحت شوید! حذف نرم افزار های اضافی

گام 1 به play store بروید و Clear Lock for free  را دانلود کنید.
گام 2 برنامه به شما میگوید که اجازه دسترسی می خواهد. گزینه give permission را بزنید و یکبار به منو تنظیمات اندروید بروید و clear lock را روشن کنید. می توانید با clear lock برنامه هایی که مزاحم تمرکز شما هستند، ببندید و برنامه هایی که به آن ها احتیاج دارید همچنان استفاده کنید.
گام 3 وقتی می خواهید کاری را انجام دهید که نیاز به تمرکز دارید، clear lock را باز کنید.
گام 4 برنامه با انتخاب از پیش تعیین شده برنامه های بلاک شده باز میشود. به طور پیش فرض برنامه های پیام رسانی و شبکه های اجتماعی بلاک شده اند، اگرچه میتوانید به طور فردی هر برنامه ای را که مایلید بلاک کنید.
گام 5 هنگامی که لیست برنامه هایی که میخواهید برای مدتی بلاک کنید انتخاب شد، گزینه “play” (گزینه نارنجی رنگ پایین صفحه) را بزنید. برنامه از شما میخواهد که زمان را تعیین کنید و شما میتوانید بین ده دقیقه تا سه ساعت برنامه هایی که منجر به پرت شدن حواس شما میشود را بلاک کنید.
گام 6 اکنون تلفن همراه شما دیگر باعث به هم خوردن تمرکز شما در حین کارتان نمیگردد. برنامه ها تا زمانی که شما تعیین کردید باز نمیشود و تمام اخطار های آنها نیز بلاک میشود.
نکته: اگر شما بخواهید برنامه clear lock را دور بزنید! و یکی از برنامه هایی را که بلاک کرده بودید قبل از زمان تعیین شده باز کنید، تنها راه این است که گوشی خود را reset (دوباره راه اندازی کردن) کنید.

راستی پیشنهاد میکنم مقاله حذف نرم افزار های پیش فرض در اندروید هم بخونید .

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : حذف نرم افزار های اضافی از گوشی ! چگونه و چطور ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *