پلی استیشن 4 دارت وادر نوامبر امسال می آید

پلی استیشن 4 دارت وادر نوامبر امسال می آید

در مراسم Disney’s D23 Expo، سونی از نسخه ی خاص کنسول پلی استیشن 4 را به همراه کاراکتر دارت وادر در جنگ ستارگان رونمایی کرد. این کمپانی در گذشته، پلی استیشن 4 را به همراه کاراکتر های پر طرفداری مانند بتمن و یا اسنیک از سریال متال گیر سولید عرضه کرده بود. با ورود جبهه ی نبرد جنگ ستارگان و دیزنی بی نهایت 3.0 به بازار در ماه نوامبر، این کمپانی این دو بازی را در کنار کنسولش به خریدار خواهد داد.
این نسخه ی محدود از پلی استیشن 4 عکس دارت وادر روی خود دارد. به علاوه، یک دسته ی Dual Shock 4 در کنار این کنسول قرار می گیرد که از لباس سیث لورد الهام گرفته شده و لوگوی جنگ ستارگان نیز روی پد لمسی آن قرار دارد.
اولین بسته ای با این کنسول عرضه می شود برای جبهه ی نبرد جنگ ستارگان است. نسخه ی دلوکس از جبهه ی نبرد جنگ ستارگان نیز در این بسته وجود دارد که یک کپن دیجیتالی برای 4 بازی کلاسیک جنگ ستارگان است. سه بازی اول قبلا برای پلی استیشن 2 طراحی شده بودند. این بازی ها شامل : Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter و Star Wars Bounty Hunter هستند. بازی چهارم نیز Super Star Wars است، بازی جالبی که روی سیستم سرگرمی سوپر نینتندو قرار داشت. تمامی این بازی ها از گرافیک و غنیمت های افزایش یافته پشتیبانی می کنند.
دومین بسته ای که این کنسول را دارد دیزنی بی نهایت 3.0 است. این بسته شامل یک کیت سخت افزاری متفاوت از نسخه ی جنگ ستارگان پلی استیشن می شود. این بسته شامل یک کپی از نسخه ی دیزنی بی نهایت 3.0، یک دیزنی بی نهایت اصلی، پک بازی های ظهور در مقابل امپراتور است.
با این که مشخص نیست این بسته های چه زمانی وارد بازار جهانی خواهند شد، اما سونی اعلام کرده است که این بسته ها در 17 نوامبر وارد بازار آمریکا می شود.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  امکان اجرای بازی های قدیمی پلی استیشن بر روی PS4 تا تابستان سال آینده

نظرات در مورد : پلی استیشن 4 دارت وادر نوامبر امسال می آید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *