پادویش

آموزش تبدیل گروه عادی به سوپرگروه تلگرام و تفاوت های آن

قرار دادن عکس در متن تلگرام

آموزش تلگرام  :‌تلگرام با وجود اینکه تقریبا تبدیل به یکی از پراستفاده ترین پیامرسان های موبایلی شده بود، با این وجود با ارائه چند آپدیت اساسی انفجاری در تعداد کاربران خود مخصوصا در ایران به وجود آورد، به طوری که امروز 12% ترافیک کل اینترنت کشور به تلگرام اختصاص دارد.این درصد شگرف حقیقتا مدیون دو عنصر در این پیامرسان است، ساخت کانال تلگرام و سوپرگروه تلگرام.

در مطلبی که در بالا لینک کرده ایم نحوه ساخت کانال تلگرام آموزش داده شد.حال به چگونگی تبدیل گروه عادی به سوپرگروه تلگرام می پردازیم.البته پیش از آن بهتر است اشاره ای به فواید این نوع از گروه داشته باشیم!
این مطلب را نیز بخوانید: ترفند تلگرام / خواندن پیام ها بدون خوردن تیک دوم

  • در گروه عادی تلگرام امکان اضافه کردن بیش از 200 کاربر وجود ندارد، حال در سوپرگروه تلگرام اولیه امکان داشتن 1000 کاربر و اکنون امکان داشتن 5000 کاربر در یکجا تحت عنوان گروه مهیا شده است.
  • در سوپر گروه تلگرام دیگر با حذف شدن کاربری توسط ادمین پیام مربوط به آن نمایش داده نمی شود، پیامی که به جد تاثیر روانی قابل توجهی بر روی سایر اعضای باقی مانده می گذاشت و علامت سوال زیادی را در ذهنشان روشن می کرد.
  • متون، عکس ها، فایل ها و… قرار داده شده در گروه عادی ممکن است با گذر زمان و کلیرهسیتوری کردن همگی کاربر غیرقابل دسترس باشد، اما در سوپرگروه تلگرام تمامی فایل ها در فضای ابری تلگرام ذخیره شده و همه مطالب از ابتدای تاسیس گروه در اختیار خواهد بود.
  • در سوپر گروه تلگرام هنگام نوشته شدن مطلبی نامرتبط، هم ادمین و هم منتشر کننده مطلب می تواند به حذف کلی آن ها بپردازد، حال آنکه در گروه عادی مطلب منتشرشده آبروریزی خود را خواهد کرد!!
  • در سوپر گروپ این امکان وجود دارد تا یک مطلب مهم را پین کرد که همواره بصورت یک نوار در بالای گروه به نمایش در می آید.

نحوه تبدیل به سوپرگروه تلگرام

بعد از ورود به گروه و کلیک بر روی نام آن، در ادامه سه نقطه گوشه بالا سمت راست را بزنید.

سوپرگروه تلگرامحال گزینه Convert To Supergroup را زده و در ادامه نیز Convert را بزنید.

بیشتر بخوانید  همکاری متقابل / آموزش دانلود تصاویر و ویدئوهای اینستاگرام توسط تلگرام

سوپرگروه تلگرام

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : آموزش تبدیل گروه عادی به سوپرگروه تلگرام و تفاوت های آن

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *