مقایسه حافظه داخلی گوشی های هوشمند محبوب

کدام یک؟

امروزه یکی از ملاک های اصلی برای خریداران گوشی های هوشمند ظرفیت و پتانسیل های آن می باشد.

از این ظرفیت ها می توان به ظرفیت باتری، ظرفیت رم و یا به ظرفیت حافظه داخلی گوشی اشاره کرد که ما در این مقاله قصد داریم به مقایسه ظرفیت داخلی 8 گوشی هوشمند محبوب دنیا بپردازیم.

تقریباً در حال حاضر تمامی پرچمداران و گوشی های محبوب در سه ظرفیت داخلی 16/32/64 گیگابایتی عرضه می شوند که خریدار می تواند با توجه به نیاز خود اقدام به خرید نماید. اما متأسفانه بخش قابل توجهی از ظرفیت داخلی هم که وعده شده، توسط خود سیستم عامل گرفته شده است.

خُب ، قطعاً این موضوع چالش برانگیز خواهد بود، چرا که خرید نسخه های 32 یا 64 گیگابایتی برای همه مقدور نمی باشد و اکثر مردم دست به خرید نسخه های 16 گیگابایتی می زنند و ما هم قصد داریم که بگوییم شما در صورت خرید این گوشی های 16 گیگابایتی به چه مقدار حافظه دست خواهید داشت.

در حال حاضر به خاطر توقعات زیاد افراد از گوشی های هوشمند خود و نصب برنامه های بسیار یا بازی های HD با حجم بسیار بالای گرافیکی که البته غیر قابل انتقال به حافظه میکرو اس دی است، حافظه داخلی را با کمبود حافظه مواجه می کنند که در آخر مجبور به انتخاب سه راه بیشتر نخوانند بود.

یکی روت کردن دستگاه که باعث ابطال گارانتی می شود و یکی صرف بودجه ی بیشتر برای خرید نسخه بالاتر و شایدم قانع شدن به نصب برنامه ها و بازی های کمتر که این یکی خیلی آزار دهنده است.

خُب اگر از مردم بپرسیم که کدام یک از محبوب ترین ها کم ترین ظرفیت حافظه داخلی را دارن چه پاسخی خواهیم شنید.

قطعاً قابلیت TouchWiz سنگین سامسونگ `جایزه` کم ترین ظرفیت را میگرد! چراکه این سیستم عامل در Galaxy S4 تقریباً نیمی از ظرفیت دستگاه را اشغال کرده است. بیشترین ظرفیت داخلی را هم آی فون 5C با 12.6 گیگایایت داراست.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بهترین گوشی های چینی در سال 2015 " قسمت دوم "

نظرات در مورد : مقایسه حافظه داخلی گوشی های هوشمند محبوب

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *