پادویش

کلش آف کلنز در یک نگاه

clash of clans

بازی کلش آف کلنز دیروز در زوم تک معرفی شد و فکر کنم اغلب شما این بازی فوق العاده را میشناسید ، اگر نمیشناسید با ما همراه شوید . تا کلیت این بازی را برای شما عزیزان معرفی کنید.

گروه های ( troops  )   در بازی کلش اف کلنز به سه  ردیف یا شخصیت ( tire  )  کلی تقسیم می گردند.

شخصیت  یا ردیف 1 ( tire 1  ) شامل وحشی ها ( بربر ها ) که در بازی Barbarians  گفته میشوند ، کمانداران که در بازی Archers است و اجنه که در بازی به آنها Goblin  گفته می شود

شخصیت یا ردیف 2 ( tire 2  ) شامل غولها که در بازی Giants  گفته میشوند ، نابود کنندگان دیوار ( اسکلت هایی که بمب های نابود کننده را می آورند Skeletons  ) ، بالون ها balloons   ( که اسکلتها با استفاده از هوای گرم بمبها را بر سر دیوارهای دشمن فرو میریزند .)

شخصیت یا همان نیرو های اکسیر سیاه (Dark Elixir Troops ) – که شامل مخلوقات ویژه Minions ( جانوران پرنده شبه شیطان ) ، سواران گزار Hogs Riders  ، موجودات افسانه ایی شمال یا همان والکیهای مشهور (Valkyries ) ، گلوم های یهودی ( موجوداتی هستند که در اصل نمادهای باستانی فرهنگ عامیانه یهودی هستند (  Golems  ، سحر کنندگان (Witches ) و سگهای گدازه (Lava Hounds )

قهرمانان Heroes  – کلش آف کلنز که شامل دو شخصیت پادشاه وحشی ها و ملکه کمانداران میشود . هر دو جاودانه هستند و فقط یکبار قابلیت آموزش دارد ، دلیل اینکه برای شما عزیزان در سطور بالا عین نام شخصیت در بازی قرار داده شده است که شما در حین بازی با آن نامها سر و کار دارید.

این بازی توانسته است برای خود تبدیل به معیاری برای سنجش دیگر بازی ها از این دست شود از سوی دیگر داستان پردازی و شخصیت پردازی این بازی سبب شده است که شما بدون توجه به باطری گوشیتان تا قطره آخر شارژ را هم به مصرف این بازی بگذرانید . در حال حاضر تعداد میلیونی از کاربرین این بازی با داستان این بازی خود را در میان افسانه های کهن ببینند

ما از طرف سایت زوم تک به شما این قول را میدهیم به شما بازی خور های گرامی بیشتر و بهتر در زمینه این بازی و دیگر بازی ها مورد علاقه شما اطلاعات دهیم و حسابی شما را تا جایی که دارد تامین کنیم چونکه ما برای شما عزیزان می نویسم فقط و فقط!

بیشتر بخوانید  اپل مالک 90 درصد از سود بازار تلفن های هوشمند است

ما را از نظرات مفید و حتی انتقادات آتشین بی نصیب نگذارید همراهی شما دلگرمی ما مقدمتان به سایتتان لایک باران وجودتان سلامت و اوقات به کام!

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کلش آف کلنز در یک نگاه

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *