آنتی ویروس پادویش

برند کرایسلر نفس های آخر خود را می کشد

کرایسلر

در چندین خبر انتشار یافته ، صحبت از تعطیلی برند مشهور کرایسلر از طرف سرجیو مارکیونه شده است و با وضع موجود فعالیت این برند ۹۰ ساله آمریکایی رو به پایان است. سرجیو مارکیونه که مدیر عامل شرکت خودروسازی فیات کرایسلر است، در روز جمعه این هفته، با سرمایه گذاران این برند صحبتی خواهد داشت. در این میان احتمال حذف کردن یک برند از این شرکت وجود دارد و ظاهرا موضوع جلسه همین خواهد بود و مارکیونه در این جلسه، این موضوع را به سرمایه گذاران اعلام خواهد کرد. لاری ولکوئت که متخصص گروه فیات کرایسلر در خبر گذاری اتوموتیو بنا به گفته یک منبع ناشناخته در اروپا این خبر را مطرح کرده است و با طرح این بحث شایعات زیادی در مورد این کمپانی در خبر ها پیچیده است.

بر اساس اتوموتیو نیوز، مارکینه مسائلی را در مورد برنامه های پیش رو در جلسه صحبت کرده و گفته که بعد از حذف کرایسلر حضور فیات در آمریکا و چین پایان خواهد یافت. فیات می خواهد تمرکز خود را بر روی بازی های جدید همانند برزیل و اروپا قرار دهد. با حذف کردن محور استراتژیک و عظیم این گروه خودرو سازی فیات کرایسلر، هزینه بیشتری بر روی برند جیپ و سرمایه گذاری بر روی آن می گذارد. اکنون برند جیب یک برند سود آور در این شرکت است و بیشتر شدن سرمایه آن ، رشد زیادی در سود آوری دارد. از جدید ترین مدل های آن می توان به یک مدل شاسی بلند که کوچکتر از جیپ رنگید و خودروی لوکس جیپ گرند واگونیر اشاره کرد. به گفته کارشناسان با ارائه جیپ گرند واگونیر در سال ۲۰۱۹ ، فروش این برند را بیشتر می کند.

کرایسلر

بر اساس گفته های اتوموتیو نیوز ، فیات کرایسلر هنوز می خواهد برند های آلفا رومئو و مازراتی را در بخش عملی، ترکیب کند و این کار را موضوعی منطقی می توان برای این شرکت تلقی کرد. به این دلیل که وجود دو برند متفاوت ، مانع تمرکز بر روی تولید خودروی اسپرت شده است. این امر باعث می شود که مشتریان از این محصول ( کراس اور ) دلسرد شوند.

مارکیونه ، در سال پیش رو با گذشت ۱۴ سال از مدیریت گروه خودروسازی فیات کرایسلر بازنشسته می شود و این جلسه که در روز جمعه برگزار می شود مجموعه ای از آخرین تصمیمات مهم اوست. از مهم ترین اقدام های مارکیونه می توان به ترکیب دو برند فیات و کرایسلر و گرفتن ۹۰ درصد از سهام فراری اشاره کرد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : برند کرایسلر نفس های آخر خود را می کشد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *