پادویش

یک سایت چینی در باره آیفون 6 می گوید . . .

آیفون 6

تا به حال مطالب زیادی در باره گوشی ها در سایت ما خوانده اید. این مطالب هر کدام دارای مبانی خاص و جزئیات خاصی بودند. و حتی برخی از آنان شایعه ی برخی افراد سودجو بودند. اگر بخواهیم برای شما مثال بیاوریم باید گوشی نوت 4 را مثال بزنیم که هفته پیش رو نمایی شد. این گوشی با آنکه صاحب طرفداران زیادی بود ولی اطلاعاتی که یک و نیم ماه پیش در باره ی این گجت در برخی وبسایت ها فاش شده بود. اشتباه بودند.

در این پست صحبت ما در باره ی آیفون 6 خواهد بود که قرار است چند روز بعد رو نمایی شود. تا به حال مطالب زیادی درباره ی این گوشی به بیرون درز کرده که ما در این پست قصد داریم جدید ترین آنها را برای شما شرح دهیم تا با جزئیات دقیق این گوشی آشنا شوید. به همین منظور لطفا تا آخر ما را راهنمایی کنید.

از آنجایی که رفته رفته به مراسم اپل نزدیک تر  می شویم. در این روز ها هر صحبتی در راجع این گجت محبوب شود کم امکان دارد که اشتباه باشد. یک سایت چینی اطلاعات جدید این گوشی را به قرار زیر توضیح داد.

طول این گوشی 138 سانتی متر و طول آن 68 سانتی متر خواهد بود. و وزن گوشی برای کاربران اپل بسیار ایده آل تنظیم شده است. همچنین آیفون 6 به یک رم 2 گیگابایتی مجهز خواهد بود.

ولی خبری که از شنیدن آن بسیار متعجب شدیم این می باشد که آیفون جدید مجهز به باتری  2100 میلی آمپر خواهد بود. این در حالیست که ما قبلا آن را 1800 می دانستیم. 

شاید این خبر هم مانند خبر های پیش دروغ بوده و این سایت چینی فقط خواسته لاف بزند. ولی شاید هم این خبر ها درست بوده و حکایت باتری 2100 میلی آمپری باعث شود تا کاربران برای خرید آیفون 6 بسیار عجله کنند. به همین منظور ما به شما پیشنهاد می کنیم که تا روز رونمایی آیفون صبر نمایید تا بعد از مراسم اطلاعات بروز را از ما دریافت نموده بعد روی خرید این کالا حساب باز کنید.

 
به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کدام طراحی آیفون بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفت .

نظرات در مورد : یک سایت چینی در باره آیفون 6 می گوید . . .

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با سلام
    تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
    شایعه درست کردن متاسفانه در ایران بیشتر شایع است تا کشورهای دیگر