کابل جدید سامسونگ: انرژی باتری گجت‌های سامسونگی خود را پخش کنید

مپانی سامسونگ همیشه با اراته محصولات جالب و مفید توانسته است کاربران زیادی را بسوی خود جلب نماید. از این رو من پیشنهاد میکنم همیشه محصولات سامسونگ را زیر ذره بین داشته باشید ، مخصوصا زمانی که به دنبال خرید یک محصول هستید. چرا که مشاهده محصولات مشابه در یرند سامسونگ مطمئنا تاثیر زیادی در خرید های شما خواهد داشت.

شاید شما وقت خود را برای پیدا کردن مکان شارژ هدر دهید ولی همراه با کابل شارژ جدید سامسونگ میتوانید انتقال شارژ را از Galaxy S5, Galaxy S Tab و سایر اعضای خانواده Galaxy به دیگری با micro USB منتقل کنید.

این اقدام را نیز کمپانی موتورولا نیز با ساخت پاورپک‌هایی درصدد آن است تا عمر باتری تلفن‌هوشمند کاربران خود را افزایش دهد. سامسونگ نیز نه با یک پاورپک، بلکه با ایجاد امکان انتقال انرژی میان دو باتری امکان بالا بردن عمر باتری را در اختیار کاربران گجت‌های خود قرار داده است.

همان طور که از اسم این محصول سامسونگ معلوم است گوشی اول باتری دوم را شارژ میکند و شما می توانید از این اقدام برای شارژ کردن ساعت هوسمن خود نیز استفاده کنید.

سامسونگ این کابل را با قیمتی برابر 20 دلار برای فروش گذاشته است. برای استفاده از این کابل تنها کافی است تا اپلیکیشن مورد نیاز را نیز دانلود کنید که با استفاده از آن میزان انرژی انتقالی از گجت اول به دوم تعیین شده و براین اساس میزان زمان مورد نیاز برای شارژ نیز تخمین زده می‌شود.

اگر از افرادی هستید که به طور مداوم از تلفن و گجت های هوشمند استفاده میکنید این کابل حل کننده مشکل شماست. 

نظر شما در مورد این ابزار مفید سامسونگ چی هست ؟ حتما نظرتون رو در این مورد با ما در میان بگذارید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نتایج عمر باتری آیفون 8 همچنان ناامید کننده میباشد

نظرات در مورد : کابل جدید سامسونگ: انرژی باتری گجت‌های سامسونگی خود را پخش کنید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *