برون سپاری کار ها ، ابزاری برای کاهش تاثیر گرما

پارس کدرز

استفاده از روش های برون سپاری برای انجام کار ها میتواند به ما در کاهش هزینه ها رفت و آمد و تاثیر گرما در کارمندان مان تاثیر گذارد. اما چگونه می توان این مشکلات را برطرف کرد و از مشکلات آن بر حذر بود در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و ابزاری بسیار کاربردی برای برونسپاری کار ها به شما ارائه خواهیم کرد.

پارسکدرز یک ابزار کلیدی برای سپردن کارهایتان به فریلنسر ها است . این نکته را در نظر داشته باشید که فریلنسر ها یکی از ارزانترین ابزار ها برای انجام کارها به شمار می رود.

به گزارش سایت پارسکدرز، برونسپاری یعنی انجام کارها را به شخص یا اشخاصی بسپاریم که آن را بهتر از ما انجام می‌دهند. همه‌ی ما به صورت روزمره انجام برخی کارها را به دیگری محول می‌کنیم. از سفارش یک وعده‌ی غذایی خوشمزه به رستوران نزدیک محل کار گرفته تا سفارش ساخت یک محصول در کشور چین توسط نیروی متخصص و مقرون به صرفه!

بستر اینترنت و رشد شدید ارائه و دریافت خدمات به صورت آنلاین فرصتی فراهم آورده تا شهروندان بتوانند بخش قابل توجهی از کارها و پروژه‌های خود را به متخصصان که در گوشه و کنار کشور (حتی دنیا) زندگی می‌کنند سپرده و علاوه بر رهایی از شرایط محیطی طاقت فرسا در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنند. همگام با کشورهای پیشرفته جهان در ایران نیز چنین فرصتی مهیا است. فرصتی که هم بستری برای انجام پروژه‌ها تلقی شده و هم محلی برای کسب درآمد متخصصین و اشتغال‌زایی در سراسر کشور ایران. از این رهگذر تا کنون هزاران متخصص فرصت کسب درآمد یافته و هزاران پروژه نیز انجام شده است.

پارسکُدرز اولین وب‌سایت ایرانی است که فرصت برونسپاری و همچنین کسب درآمد را در برخی از بخش‌ها ممکن کرده است. در این سایت کارفرمایان با بهره گیری از امکاناتی منحصر به فرد درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می‌کنند تا توسط پیمانکارانی از سراسر کشور و با قیمتی رقابتی که آنها پیشنهاد می‌دهند انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

 • تایپ، ترجمه و ویراستاری
 • نویسندگی، تولید محتوا و گویندگی
 • طراحی و توسعه وب سایت
 • نگهداری از سیستم‌های نرم افزاری و امنیت سایبری
 • ساخت اپلیکیشن‌های موبایل
 • برنامه نویسی به هر زبانی
 • طراحی گرافیکی – دو بعدی و سه بعدی
 • SEO، بازاریابی محتوایی و تبلیغات
 • رفع اشکال و کمک درسی
 • پژوهش، تحقیق و امورات دانشگاهی
 • خرید و فروش دارایی‌های مجازی ارزشمند
 • آموزش و تدریس

پارسکدرز بهره مند از سیستم گروگذاری وجه پیشرفته است که امنیت مالی طرفین را تضمین می‌کند. در پارسکدرز به پیمانکار مجری یا فریلنسر گفته می‌شود. چندی است که در زبان فارسی کلمه آزادکار به عنوان معادل فریلنسر به کار می‌رود.

 

اعتماد

تمام ملزوماتی که باعث اعتماد کارفرمایان برای گروگذاری وجه شود را تدارک دیده شده است از نماد اعتماد دوستاره گرفته تا مشاهده سوابق واقعی پیمانکاران. با این حال اگر مشکلی رخ داد و پروژه انجام نشد، در صورتی که حق با کارفرما باشد وجه به صورت کامل به وی بازپس داده خواهد شد.

 

ضمانت

آیا هنگامی که کار را خارج از چنین بسترهایی به دیگری می‌سپارید از وی ضمانت می‌گیرید؟ آیا در کافی نت‌ها و سایر شرکت‌ها شرایط لازم برای چانه زنی در این خصوص وجود دارد؟ در پارسکدرز چنین فرهنگی نهادینه شده و مجریان مدت‌هاست با این روش اعتماد سازی می‌کنند.

 

مذاکره

در پارسکدرز مجریانی فعالند که شاید نتوان در دنیای بیرون آن‌ها را یافته و به خدمت بگیریم. شاید مایل نباشیم ماهیت خود را به صورت کامل افشا کنیم. شاید دوست داشته باشیم از قدرت چانه زنی برخوردار باشیم.

 

حل اختلاف

آیا ترجیح می‌دهید حل اختلاف توسط یک تیم متخصص انجام شود یا به مراجع قضایی رجوع کنید؟ در پارسکدرز تعاملات شما مکتوب بوده و همین مستندات پایه داوری توسط متخصصین امر خواهد بود.

 

واقعیت

حاصل بیش از 9 سال فعالیت پارسکدرز حضور مجریانی است که سابقه آنها گویاتر از هر چیز است.

 

علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر، استفاده از این خدمات و برون‌سپاری پروژه‌های خود می‌توانند به سایت پارسکدرز به آدرس https://parscoders.com مراجعه کنند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : برون سپاری کار ها ، ابزاری برای کاهش تاثیر گرما

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *