عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )

عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )

گوشی جدید سامسونگ گلکسی نوت 5 به تازگی رسما معرفی شد . این گوشی جدید همراه با یک باتری 3000 میلی آمپری آمده بود که از نظر ظرفیت ، کمی کوچکتر از همتای قدیمی خود یعنی ساممسونگ گلکسی نوت 4 بود .

عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4

با توجه به گزارشاتی که به تازگی در دسترس قرار گرفته اند ، به نظر میرسد که نوت 5 در واقع عملکرد باتری بهتری از گلکسی نوت 4 دارد ، حتی با وجود اینکه باتری آن به مراتب کوچکتر است.

در برخی از آزمایش های اخیر ، زمان کار نوت 5 حدود 9 ساعت و 11 دقیقه به طول انجامیده است .  وقتی که دقیقا همین آزمون ، در شرایط کاملا برابر ، برای نوت 4 انجام شد ، این گوشی توانست زمان 8 ساعت و 43 دقیقه را به ثبت برساند.

عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )به نظر میرسد که که جدا از مقوله ی ظرفیت باتری ، عوامل دیگری هم در مصرف بیشتر و یا کمتر گوشی تاثیر گذار هستند ، همانند نرم افزار گوشی ها و به طور حتم رابط کاربری هر گوشی هوشمند در مصرف آن بسیار تاثیر گذار است. ما در نقد و بررسی نوت 5 گفتیم که این گوشی تغییرات نرم افزاری خیلی بزرگی نسبت به نسل قبل خود نکرده است . اما حال ، با این آزمایش متوجه شدیم که سامسونگ توانسته در پس زمینه اتفاقات خوبی را رقم بزند ، تا عملکرد باتری تا این حد بهبود یابد.

عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )گفته شده است که سامسونگ گلکسی نوت 5 جدید ، در اواخر این ماه به شکل رسمی عرضه خواهد شد.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گلکسی s7 با سه پردازنده متفاوت خواهد آمد!

نظرات در مورد : عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *