بهترین برنامه های جام جهانی فوتبال برای آیفون و آیپد

یکی از مهمترین امکاناتی که کاربران فوتبالی دوست دارند داشته باشند این است که از نتایج فوتبال جام جهانی برزیل آشنا شوند ، یکی از این امکانات که در دسترس آنها قرار دارد اپلکیشن های آیفون و آیپد می باشند که با نصب آنها می توان اخبار و حواشی و نتایج و عکس های تیم های مورد علاقه خودشان را بدست آورند. در این به معرفی بهترین برنامه های بازی های جام جهانی برزیل می پردازیم.

برنامه رسمی فیفا

فیفا مانند اندروید ، برنامه رسمی خودش را نیز برای کاربران سیستم عامل IOS تهیه کرده است که یک برنامه جدید با طراحی جذاب می باشد که به تازگی در آخرین آپدیت این برنامه ، قسمت جام جهانی برزیل نیز به آن اضافه شده است. در این برنامه می توانید تمامی بازی ها و جدول بندی گروه ها و تاریخ و زمان انجام بازی های فوتبال و اطلاعات تیم ها را مشاهده کنید و حتی می توانید از استادیوم و شهرهای میزبان جام جهانی نیز مطلع شوید.

world_cup_apps_fifa

این برنامه را می توانید از اپ استور اپل دانلود کنید.

برنامه BBC world

اگر از طرفداران سرسخت انگلستان هستید پیشنهاد میکنیم حتما این برنامه را استفاده کنید در این برنامه حتی بازی های تیم انگلستان در جام جهانی را نیز به صورت زنده پخش خواهد کرد همچنین در این برنامه ، جدول بندی تیم های حاضر در برزیل و ساعت ها و بازی های آنها نیز در آن قرار دارد.

world_cup_apps_bbcsport

این برنامه را می توانید از اپ استور اپل دانلود کنید.

برنامه ESPN FC

این برنامه نیز جزو یکی از ده ها برنامه ی پوشش دهنده ی جام جهانی برزیل می باشد. یکی از امکاناتی که این برنامه دارد این است که می توانید روی بازی های مورد علاقه خودتان زنگ هشدار دهنده قرار دهید تا در پایان بازی یا موقع زدن گل از آن اطلاع پیدا کنید. همچنین مانند سایر برنامه های دیگر از اخبار و اطلاعات تیم ها و جدول بندی و نتایج بازی ها می توانید باخبر شوید.

world_cup_apps_espnfc

این برنامه را می توانید از اپ استور اپل دانلود کنید.

برنامه the Score

این برنامه یکی از پرطرفدار ترین برنامه های فوتبالی در جهان به شمار می رود و در این برنامه می توانید در کنار طراحی بسیار زیبای این برنامه ، از نتایج زنده بازی ها و جدول گروه ها و رتبه بندی و ساعت بازی ها نیز باخبر شوید.

بیشتر بخوانید  8 راهکار برای مشکل همگام نشدن تقویم گوگل (Google Calendar) در آیفون

world_cup_apps_thescore

این برنامه را می توانید از اپ استور اپل دانلود کنید.

منبع : imore

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین برنامه های جام جهانی فوتبال برای آیفون و آیپد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *