آنتی ویروس پادویش

در بین گوشی های اندرویدی از روی برند های شیائومی و سامسونگ بیشترین گوشی های تقلبی ساخته میشوند.

در بین گوشی های اندرویدی از روی برند های زیاومی و سامسونگ بیشترین گوشی های تقلبی ساخته میشوند.

با استفاده از تحقیق بازار و تخمین های آنالستی میشود حرف های زیادی راجع به میزان محبوبیت یک دستگاه گفت، اما این که مردم واقعا چه مدل گوشی را میپسندند، صنعت تولید اجناس تقلبی چین میتواند مکان مناسبی برای شروع باشد. آن تو تو،یک مزیت عالی در بازار دارد: روزانه تعداد زیادی از دستگاه ها برای وارد کردن امتیازشان بر اساس معیار ها وارد سرور میشوند. بین آنها هزاران دستگاه تقلبی ، گوشی های برند را شبیه سازی میکنند.

با توجه به آمار دریافت شده از بیش از 10 میلیون دستگاه، آن تو تو به این نتیجه رسید که بیشترین مدل های تقلبی در چین از روی دو برند شیائومی با 3/37 درصد و سامسونگ با 96/30 درصد ساخته میشوند. به بیان دیگر از هر سه گوشی تقلبی یکی مال سامسونگ و دیگری مال شیائومی است.

جای تعجب نیست که سامسونگ در بالای این لیست نه چندان شرافتمندانه قرار دارد. این کمپانی تسلطی که طی این سال ها بر بازار گوشی های همراه داشته، علاقه زیادی را در بزرگترین بازار موبایل جلب کرده است.این جدای این حقیقت است که در فواصل اخیر سهام سامسونگ در چین رو به کاهش است. بیشتر این سقوط به دلیل حضور شیائومی است، به نظر میرسد این شرکت سامسونگ را در قسمت " از روی چه برندی بیشتر جنس تقلبی زده میشود" هم شکست میدهد. Huawei, HTC, ZTE, Coolpad, Oppo و Lenovoبرند های دیگری هستند که مدل های تقلبی آنها مدام تولید میشوند اما تعداد آنها کمتر است.

اپل در اینجا جا افتاده است. آن تو تو در آمار خود نامی از آیفون ها نزده است، اما ما گمان میکنیم تعداد ایفون های تقلبی در چین بسیار زیاد باشد. به هر حال بازار محلی در سال گذشته رشد قابل توجهی نسیب شرکت اپل کرده در حالی که چینی ها با قیمتی بی نظیر آیفون دست میگیرند. آن تو تو خاطر نشان میکند که در سال های اخیر آمار خرید و فروش گوشی های تقلبی پایین آمده که نشان میدهد توانایی کاربران در تشخیص اصل یا تقلبی بودن دستگاه ها در حال افزایش است. مهم تر از آن، وقتی شیائومی گوشی هایی خود را با قیمتی بسیار پایین روانه بازار میکند، مردم دیگر نیازی به خرید گوشی های تقلبی ندارند. ممکن است فکر کنید این مشکل فقط مربوط به چین است. اما اکثر اجناس تقلبی که شما از eBay میخرید از چین وارد میشوند. در بدترین حالت این موضوع باید باعث شود هنگام خرید گوشی های سامسونگ یا شیائومی از مکان های ناشناس به شدت مراقب باشید.

بیشتر بخوانید  سامسونگ گلکسی Tab S2 ممکن است هفته ی بعد راه اندازی شود

منبع:androidauthority.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : در بین گوشی های اندرویدی از روی برند های شیائومی و سامسونگ بیشترین گوشی های تقلبی ساخته میشوند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *