بهترین ثبت شرکت در تهران

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت در تهران :ثبت شرکت امروزه به عنوان اولین گام برای آغاز فعالیت در دنیای تجارت می باشد. برای ثبت شرکت شما هم می توانید خودتان اقدام نمایید هم از شرکت هایی که خدمات ثبت شرکت را انجام می دهند ثبت شرکت در تهران را دنبال کنید. در این مقاله در مورد انتخاب بهترین ثبت شرکت در شهر تهران برای شما صحبت خواهیم کرد ، با ما همراه باشید.

بهترین ثبت شرکت در تهران را بشناسید

بهترین ثبت شرکت در تهران کدام است ؟  اول از هر چیزی باید در ذهن تعریف و اطلاعاتی در خصوص ثبت شرکت داشته باشیم تا بتوانیم به شناسایی بهترین ها بپردازیم. از نام ثبت شرکت می توان به این موضوع پی برد که با کلماتی چون شریک و شراکت در ارتباط است. اما به صورت کلی شرکت اینگونه تعریف می شود :

شرکت یعنی زمانی که افرادی در کنار یکدیگر قرار بگیرند و تشکیل یک مجموعه را بدهند و سپس به فعالیتهای اقتصادی بپردازند که از آن سودی ببرند و بعد از کم کردن هزینه های انجام شده، سودی که باقی می ماند را بین اعضا تقسیم می کنند.

انواع شرکت ها

برای اینکه اقدام به ثبت شرکت نمایید ، ما ابتدا انواع شرکت ها را برای شما آموزش خواهیم داد. شرکت ها به 2 گروه تقسیم بندی می شوند که شامل شرکتهای تجاری و شرکتهای مدنی می باشد. البته برخی به محض اینکه نام شرکت را می شوند معمولا در ذهن دفتری بزرگ را تجسم می کنند که افراد زیادی در آن مشغول به کار هستند اما در دنیای امروزی حتی مغازه ها و فروشگاه های وجود دارد که با یکدیگر به شراکت پرداخته ایم و یا افرادی یک کاسبی را راه انداخته و به فعالیت های اقتصادی مشغول شده اند.

این دسته از افراد بدون اینکه بخواهند به صورت رسمی شرکت را به ثبت برسانند ،کارکرد آن را پیاده سازی میکنند و همچنین مطابق قوانین آن پیش می روند اما فعالیت هایشان رسمی نیست.

فعالیت های شرکتهای تجاری در حیطه تجاری و بازرگانی صورت میگیرد و تشکیل آن ها تحت قوانین تجاری صورت می گیرد و آنها به فکر سود و منفعت شان هستند و درآمد حاصله را بین اعضا تقسیم می کنند. البته این شرکتها خودشان دارای زیر گروه های هستند:

 •  سهامی
 • مسئولیت محدود
 • تضامنی
 • مختلط غیر سهامی
 • مختلط سهامی
 • نسبی
 • تعاونی تولید و مصرف

شرکت های مدنی به گروهی از شرکت ها اطلاق می شود که تشکیل آنها از اجتماع مالکین زیاد در شی واحد صورت میگیرد و از سهم الشرکه نقدی و همچنین غیرنقدی افراد (حقیقی یا حقوقی) حاصل می شود البته این تفاوت وجود دارد که انتقال مالکیت سرمایه به شخصیت حقوقی داده نمی شود و هر شخص می تواند به صورت جداگانه مالکیت سرمایه خودش باشد و به شکل مشارکتی کارها اداره شوند.

ثبت شرکت

دستورالعمل شروع یک کسب و کار

قطعا اگر هر شخصی تصمیم داشته باشد تا یک کسب و کار را در تهران شروع کند نیاز است که با مراحل آن آشنایی داشته باشد و سپس اقدام نماید.

قدم اول : اگر قصد دارید در تهران به راه اندازی کسب و کار بپردازید باید اول از هر چیزی نام تجاری را رزرو کرده و سپس در اداره ثبت شرکتها به ثبت شرکت بپردازید.

برای ثبت شرکت باید مدارک زیر را در اختیار داشته باشید البته میتوان در صورت لزوم از یک شرکت حقوقی هم کمک گرفت: اساسنامه شرکت، امضا شده توسط تمامی سهامداران ، اظهار نامه ای مبنی بر اینکه تمامی سهام ثبت شده است، صورت جلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره ، صورت جلسه سهامداران شامل انتخابات اولین مدیران و بازرسان، بیانیه ای کتبی مبنی بر پذیرش مقام های مدیریتی و بازرسی، کارت ملی و شناسنامه سهامداران و بازرسان ، کارت ملی و شناسنامه سهامداران و بازرسان

قدم دوم: پس از مرحله فوق باید برای همه ی مدیران شرکت از سوی مرکز خدمات پلیس الکترونیک اقدام به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه گرفت.

قدم سوم: در یک روزنامه رسمی اطلاعیه ثبت شرکت درج گردد.

قدم چهارم: اطلاع رسانی شروع فعالیتهای کسب و کار شرکت به سازمان امور مالیاتی دولت صورت بگیرد. بعد از اینکه اطلاع رسانی انجام شد؛ نیاز است که نشانی دفتر تعیین گردد.

قدم پنجم:  ثبت نام برای مالیات بر ارزش افزوده ( بعد از اینکه شرکت تشکیل گردید باید متخصص مالیاتی به منظور اهداف حساب رسی منصوب گردد – نیاز است که بعد از ثبت شرکت طی مدت سی روز دریافت دفتر رسمی حسابرسی مهر و موم شده انجام شود).

قدم ششم:  پس از ثبت شرکت در ظرف مدت شصت روز پرداخت سهم گواهی حق تمبر صورت بگیرد.

قدم هفتم : آخرین کار و نهایی ترین عملی که باید برای شروع کسب و کار در تهران صورت بگیرد، ثبت نام کارمندان در  نظام تامین اجتماعی وزارت کار ایران و همچنین گرفتن کد محل کار می باشد.

راهنمایی ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت در تهران

برای ثبت شرکت باید به کجا مراجعه کنیم؟

ثبت شرکت به صورت اینترنتی صورت می گیرد و نیازی نیست که در ابتدا به اداره ثبت شرکت : http://sherkat.ssaa.ir مراجعه کرد ولی در نهایت شما باید مدرک هایتان را به ادرس اداره ارسال نمایید.

آدرس تهران ثبت

آدرس : خیابان میرداماد، تقاطع خیابان مدرس، پلاک ۲۷۵

فراموش نکنید که باید به روزنامه رسمی نیز به صورت حضوری مراجعه نمایید که آدرس آن در خیابان بهشت و درست روبه‌روی پارک شهر و کنار شورای اسلامی شهر تهران واقع شده است.

بهترین شرکت ارائه کننده ثبت شرکت در تهران

از جمله بهترین ها در ثبت شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد ولی دقت کنید که این لیست کامل نیست و ممکن است برخی جز بهترینها باشند که در این لیست مشاهده نشوند.

1)همراهان، شرکت ( آدرس : ایران، تهران، تهران، نارمک – شمال شرقی میدان نبوت – ک. سجاد – پ. 753 – ط. چهارم)

2)پیشگامان، شرکت (آدرس : ایران، تهران، تهران، خ. فردوسی جنوبی – پایین تر از کوچه برلن – ساختمان آفتاب شرقی – ط. سوم – واحد 317)

3)مهد علم (آدرس : ایران، تهران، تهران، خ. فاطمی – خ. سوم – پ. 9 – ط. سوم)

4)موسسه حقوقی اتحادملل، شرکت(آدرس : ایران، تهران، تهران، بولوار میرداماد – پ. 194 – ط. دوم – واحد 9 )

5)پاترایس، شرکت (آدرس : ایران، تهران، تهران، م. 7تیر – بالاتر از مسجدالجواد – ک. آقامحمدی – پ. 94 – زنگ دوم)

6)نامی پرداز، شرکت( آدرس : ایران، تهران، تهران، چهارراه کالج – ابتدای خیابان حافظ شمالی – ک. البرز – پ. 29)

7)پارسا، شرکت( آدرس : ایران، تهران، تهران، تهرانپارس – بین فلکه سوم و چهارم – ک. صیادان – پ. 24 – ط. اول)

8)پویا، شرکت ( آدرس : ایران، تهران، تهران، خ. قائم مقام فراهانی – ک. الوند – پ. 22 – ط. دوم – واحد 6)

9)پانوس ( آدرس : ایران، تهران، تهران، م. 7تیر – جنب مسجدالجواد – ک. بهارمستیان – پ. 92 – واحد 3)

10)پویا، موسسه( آدرس : ایران، تهران، تهران، خ. آزادی – روبروی دانشکده دامپزشکی – ساختمان برج ساز – ط. چهارم – واحد 20)

پس به صورت خلاصه می توان گفت اگر می خواهید به ثبت شرکت بپردازید :

 1. باید یک شرکت خوب داشته باشید
 2. به سامانه ثبت شرکت مراجعه کنید
 3. نام شرکت را انتخاب کنید
 4. موضوع فعالیت تان را مشخص کنید
 5. ادرس شرکت را تعیین کنید
 6. سرمایه شرکت را تهیه کنید
 7. به معرفی شرکایتان بپردازید
 8. سهام شرکا را تعیین کنید
 9. معرفی شعبه های شرکت را انجام بدهید
 10. اساسنامه ارائه بدهید
 11. در روزنامه رسمی آگهی چاپ کنید
 12. مدارک تان را اماده کنید و به همراه داشته باشید

کلمات مرتبط :

شرکت تهران ثبت

سایت تهران ثبت

تهران ثبت ونک

موسسه حقوقی تهران ثبت استان تهران، تهران

موسسه تهران ثبت

ثبت شرکت فردا

هزینه ثبت شرکت

مقاله مرتبط : 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین ثبت شرکت در تهران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *