آنتی ویروس پادویش

بهترین اپلیکیشن های رایگان اپل واچ در سال 2019 + همراه با لینک دانلود

اپل واچ در حال حاضر تنها ساعت هوشمند خوش فروش در دنیا نیست اما کل صنعت ساعت های معمولی سوئیسی را در سال 2017 میلادی تحت تاثیر قرار داده و توانسته فروش بالاتری را ثبت نماید! این موضوع یک موفقیت بزرگ محسوب می شود و حتی ذره ای حس نمی شود که اپل بخواهد از موضع خود کناره گیری نماید.

در حال حاضر، یکی از جذاب ترین موارد در خصوص گوشی های هوشمند و ساعت های هوشمند، اپلیکیشن هایی است است که برای آن دستگاه ها ارائه می گردد – ایده ی هزاران نفر از توسعه دهندگان و سازندگان شخص ثالث در سراسر جهان هیچ محدودیتی ندارد، و دائما اپلیکیشن های خود را در فضای گوگل پیشرفت می دهند. بنابراین می توانید برای اپل واچ خود چه نرم افزارهایی را دانلود کنید؟

خوب، واقعا نرم اپلیکیشن های بسیاری برای اپل واچ تا به امروز ارائه شده است. اکثر این اپلیکیشن ها برای بهبود عملکرد خود به گوشی هوشمند شما متصل می شوند اما به طور طبیعی، برخی دیگر از نرم افزارها وجود دارند که به طور اختصاصی تنها برای اپل واچ ارائه شده اند. همچنین چند بازی وجود دارد که می توانید روی صفحه نمایش کوچک بر روی مچ دست خود بازی کنید. در این بخش یک سری از نرم افزارهای رایگان موجود در اپ استور را برای اپل واچ شما قرار داده ایم و شما می توانید به راحتی به این اپلیکیشن ها دسترسی پیدا کنید!

اپلیکیشن های ورزشی رایگان

1.Strava

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

Strava یک اپلیکیشن بسیار محبوب برای دوچرخه سواری می باشد، اما دارای قابلیت ردیابی کاربر می باشد. یکی از قوی ترین قابلیت های آن در نظر گرفتن تمامی افراد جامعه می باشد – شما می توانید در این اپلیکیشن چالش های مختلفی را دنبال کنید و نتایج آن را با سایر افراد به اشتراک بگذارید و با آن ها نیز مقایسه کنید. باشگاه هایی برای پیوستن و پیگیری افراد وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا نتایج خود را در کنار تصاویر مسیرهای پیاده روی و اتفاقات روزانه ی خود به اشتراک بگذارید. البته، در طول هر جلسه و پس از هر جلسه ی تمرینی، اطلاعاتی را از قبیل فاصله، میزان سرعت، ارتفاع از سطح دریا، میزان مصرف کالری و یک نقشه تعاملی دریافت می کنید.

دانلود

2.Misfit

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

Misfit یک تولید کننده ی محبوب ساعت های هوشمند و tracker های تناسب اندام می باشد و بدیهی است که برنامه خود را به منظور همگام سازی با محصولات خود ارائه می دهد. با تمامی این تفاسیر، هم اکنون نیز با اپل واچ سازگار می باشد. هر زمان که بخواهید نوتیفیکیشن انگیزشی را به شما ارسال می کنید و هدف اصلی این برنامه این است که یک برنامه ی کوتاه ورزشی برای شما ارائه می دهد. شما می توانید تنها به برنامه اعلام کنید که 5 دقیقه زمان دارید و سپس تمریناتی مناسب با زمان خود دریافت کنید تا گردش خون شما افزایش یابد.

دانلود

3.Walkmeter Walking & Hiking GPS

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

همانطور که از نام این اپلیکیشن مشخص است، برای پیاده روی توسعه یافته است، اما برای دوچرخه سواری، اسکی روی یخ، اسکی و سایر فعالیت های ورزشی نیز در این دسته فعالیت دارند. دلیل آن این است که در این بخش مقدار داده های ذهنی قابل توجهی ثبت شده است و دارای یک طرح بندی بسیار واضح و آسان به منظور خواندن و در عین حال غنی تر کردن فعالیت ها در ساعت شما دارد.

دانلود

4.Sleep Cycle alarm clock

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

این برنامه چرخه ی خواب و بیداری شما را پیگیری می کند و در حدود ساعت بیداری مورد نظر شما، از خواب بیدارتان می کند. این اپلیکیشن از ارتعاش موتور Tapic اپل واچ شما پشتیبانی می کند و زمانی که از خواب بیدار می شوید، خاموش می گردد. همچنین میزان خروپف شما را نیز در خواب بررسی می نماید.

بیشتر بخوانید  فروش 3 میلیونی اپل واچ در سه ماه تخمین میشود

دانلود

5.Round Health

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

این برنامه یک ابزار یادآوری پیچیده برای کسانی است که با بیماری خود زندگی می کنند و به طور منظم دارو مصرف می کنند. کارایی این اپلیکیشن فراتر از یک یادآور معمولی در اپل واچ شما می باشد، این اپلیکیشن یک “reminder windows” برای دارو و برنامه ای خاص دارد و همچنین دارای یک تقویم می باشد که نشان می دهد چه مدت زمانی از بیماری شما گذشته، میزان دوز دارویی شما چقدر می باشد و همچنین دوره های مختلف، نوتیفیکیشن های فشار مداوم، ردیابی میزان سلامتی شما را انجام می دهد. به طور کلی این اپلیکیشن برنامه های بسیار پیچیده ای برای دوزها و دوره های مختلف، اطلاعیه های فشار مداوم، ردیابی شلامتی و … دارد، همچنین راه های مقابله با بیماری را نیز اعلام می دارد.

دانلود

اپلیکیشن های گردشگری رایگان

1.Moovit

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

Moovit یکی دیگر از اپلیکیشن های حمل و نقل عمومی است که تنها به منظور جابجایی از یک منطقه به منطقه ای دیگر کاربرد دارد. درست مانند اپلیکیشن Citymapper، بروزرسانی های مختلفی را در زمان جابجایی شما ارائه می دهد و اهمیتی ندارد که شما پیاده باشید و یا با دوچرخه درحال جابجایی باشید. در صورتی که لازم باشد تا از قطار و یا هر وسیله ی عمومی دیگر خارج شوید، با ارسال یک نوتیفیکیشن به شما اعلام می دارد.

دانلود

2.ViewRanger

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

ViewRanger یک اپلیکیشن ناوبری برای کوهنوردان می باشد. شما می توانید مسیرهای مختلف را همراه با نقشه های توپوگرافی کامل دانلود کنید و از آن ها به صورت آفلاین در آیفون و اپل واچ خود استفاده کنید.

دانلود

3.Microsoft Translator

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

گاهی اوقات در هنگام سفر، شما ممکن است خود را در موقعیتی بیابید که در آن شما نیاز به صحبت کردن با یک زبان خارجی دیگر دارید … اما نمی توانید! اپلیکیشن های مترجم بسیاری در اپ استور وجود دارند ولی Microsoft Translator یکی از بهترین اپلیکیشن ها در این زمینه می باشد. این اپلیکیشن از اپل واچ پشتیبانی می کند و از میکروفون به عنوان درگاه ورودی استفاده می نماید. فقط صحبت کنید و عبارت موردنظر خود را ترجمه کنید!

دانلود

4.Babbel

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

زمانی که در مورد سفر صحبت می کنیم، گاهی اوقات ایده خوبی است تا یک زبان جدید را قبل از اینکه در یک کشور خارجی وارد شوید، تجربه کنید. اپلیکیشن Babbel رویکرد متفاوتی نسبت به زبان شما دارد – به شما کلمات جدیدی را در قالب فلش کارت ارائه می دهد و از شما می خواهد که معنی کلمات را حدس بزنید. این موضوع سبب می شود که عبارات جذاب شوند و پس از یک بار تکرار، ذهن شما واقعا به معنای کلمات یا عبارات به سرعت پی می برد. این اپلیکیشن به خوبی با اپل واچ همخوانی دارد، زیرا صفحه نمایش کوچک آن هیچ گاه به عنوان محدودیتی برای مشاهده ی یک فلش کارت محسوب نمی شود.

دانلود

سایر اپلیکیشن های کاربردی رایگان

1.Calcbot 2

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

اپلیکیشن ماشین حساب که همچنین به شما اجازه می دهد تا تبدیل های مختلف – ارز، معیار و متر را می تواند با یک جابجایی ساده ی صفحات محاسبه نماید. و بله، همه این قابلیت ها به طور مستقیم از طریق اپل واچ شما قابل دسترسی هستند.

2.Pennies – Budget and Expenses

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

Pennies یک اپلیکیشن بسیار جالب و متنوع و ساده به منظور برنامه ریزی بودجه می باشد که با اپل واچ سازگاری کامل دارد و سبب می شود هزینه های خود را در هر حالت مدیریت کنید و تمامی آن ها را قبل از اینکه فراموش کنید، یادداشت نمایید.

دانلود

3.Productive – Habit Tracker

اپلیکیشن های رایگان اپل واچ

آیا می خواهید برخی از عادت های خوب را در زندگی روزمره ی خود ایجاد کنید؟ این اپلیکیشن به شما برنامه ریزی و روال های جدید را تا زمانی که به شیوه ی زندگی شما تبدیل شوند، پیگیری می نماید.

دانلود

بیشتر بخوانید

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: phonearena

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : بهترین اپلیکیشن های رایگان اپل واچ در سال 2019 + همراه با لینک دانلود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *