خودرو های شاهکار 2017 + تصاویر

bmw

خودروهای زیادی وجود دارد که در سال 2017 در بین خودرو داران مطرح شده اند ؛ اما از این میان چندین خودرو به عنوان محبوب ترین ها شناخته شده اند که طراحان در شبکه های اجتماعی آنها را به اشتراک گذاشته اند که در ادامه به معرفی آنها پرداخته ایم. با زوم تک همراه باشید.

محبوب ترین خودرو های 2017 را بشناسید

1) کانسپت ب او و M کوپه

کانسپت Z3 M کوپه یکی از مشهورترین کانسپت ها در فضای مجازی می باشد که بیشتر از 2300بار در میان کاربران به اشتراک گذاشته شده است. این مدل الگوی مدرن ب  ام و را به شکل جدیدی ترکیب نموده که این کار حاصل فکر ایسا ماستونن فنلادی بوده است.

BMW

 

2) کانسپت فراری 612 GTO III

می توان گفت این کانسپت در برخی از موارد از فراری 250 GTO تقلید کرده است و یک فراری 2+2 مدرن را پدید آورده است که یک خودروی اسپرت رانمایش می دهد . بعد از سال 2016 دیگر نام 612 مورد استفاده قرار داده نشده است.

کانسپت فراری 612 GTO III

 

3) کانسپت تورینو 380

این خودرو یکی از خاص ترین خودروها می باشد . این کانسپت به واسطه گروهی از طراحان شامل مارسلو و لوکاس و فکوند داویلا تهیه شده است . این خودرو نسبت به دیگر خودروها کمی متفاوت می باشد و علت این موضوع نیز این است که تورینو 380 تقریبا از میان خودروها فراموش شده است .

 

4) کانسپت پورشه 911

یکی از طرح های موفق ساشا سلیپانف پورشه 911 می باشد که می توانیم بگوییم با کانسپت پورشه Mission E دارای نقاط مشترکی می باشد . این خودروها دارای ظاهری منحصر به فرد  و همچنین لذت یک رانندگی هیجان انگیز را برای شما رقم خواهد زد.

کانسپت پورشه 911

 

 

5) کانسپت تسلا رودستر 2019

جان پیسرت پیش از اینکه یک رودستر جدید معرفی شود یک طرح از این خودرو منتشر کرده است. می توانیم بگوییم با تقلیدی از کانسپت FT-1 گرفته شده است . این خودرو ویژگی های منحصر به فردی دارد . خطوط بدنه و جلو پنجره خاص این خودرو نشان داده محصول تسلا می باشد.

 

 

6) کانسپت بوگاتی Type 57 T

افرادی که به دنبال خاص ترین و جذاب ترین محصول بوگاتی هستند می تواند به طرح آرتور بی نوستاس توجه کنند . بوگاتی شیرون یک هایپر بسیار جذاب می باشد که از المان های ویژه آن در بوگاتی Type 57 T استفاده شده است و هم چنین المان های کلاسیک این کانسپت از Type 57SC آتلانتیک ترکیب شده است .

بیشتر بخوانید  پورشه 911 کاررا 4 و تارگا 4 معرفی شدند

کانسپت بوگاتی Type 57 Tیک خودرو بسیار عالی و در عین حال جذاب می باشد.

 

7) کانسپت هایپرکار مکلارن

مکلارن در تلاش است تا یک طرح جدید که از P1 بهتر باشد نیز ارائه دهد و به عنوان قسمتی از پروژه Track22 بشمار می رود .  رالی هیر دانشجویی است که برای بهبود سرعت به طراحی ، نمونه ی را ارائه می دهد که به نظر می رسد میتواند گزینه ی خوبی برای جایگزینی P1 باشد .

قطعا این طراحی با سیستم هیبرید همراه می شود و دارای طرحی خاص و منحصر به فرد خواهد بود . اما هنوز نامی برای آن برگزیده نشده است.

 

8) کانسپت جگوار SS-107 لمانز

این خودرو یکی از خودروهای مسابقه ی می باشد . اما نیاز به تلاش های از سوی کمپانی انگلیسی می باشد. طراحی به نام سردار سویال ، کانسپتی را تهیه نموده که می تواند نوعی مجوز دوباره جگوار را به مسابقات حرفه ی بدهد .

این جگوار با نام SS-107 می باشد که دارای تکنولوژی های مسابقه ی می باشد و طرح آن از خودروهای کلاسیک جگوار مثل XJ220 گرفته شده است .

 

9) کانسپت مازراتی جِنِسی

شاید بتوان گفت طراحی سرگئی دیورنیتسکی از کانسپت جِنِسی بتواند عمر دوباره ی به خط تولید مازراتی بدهد، چندی است که این خط تولید با سرعت کمتری در حال حرکت است . اگر این طراحی به مرحله تولید برسد می توان آینده ایده آل تری را برای خودرو ساز ایتالیایی رقم بزند ؛ طراحی این خودرو با کمک گرن توریزمو و کانسپت آلفیری صورت گرفته است .

کانسپت مازراتی جِنِسی

 

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : خودرو های شاهکار 2017 + تصاویر

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *