مصرف سوخت جک s5

جک S5

مصرف سوخت جک s5 : یکی از شاسی بلندهای که توانست با ورود به بازار ، برای خود هیاهوی به پا کند جک S5 بود. این خودرو از سال1394 به بازار عرضه گردید. در کشور چین نام اصلی این کمپانی جی ای سی(JAC) می باشد ولی در ایران با عنوان جک شناخته شده است. اولین محصول از کمپانی JCA که از موسسه چینی NCAP موفق به دریافت 5 ستاره ایمنی شد ،جک s5 بوده است. البته این خودرو با دو نوع دستی و اتوماتیک ارائه گردید که بین آنها تفاوتی نیز وجود داشته است.


مقاله مرتبط : مزایا و معایب جک s5 اتوماتیک


کرمان موتور به افرادی که قصد خرید جک S5 را دارند پیشنهاد می کند که بعد از خرید برای پرکردن باک 55لیتری بنزین از بنزین سوپر استفاده نمایند. یکی از اصلی ترین موضوعاتی که باید در این خودرو به آن دقت کرد میزان مصرف سوخت می باشد که در ادامه به آن اشاره شده است.

میزان مصرف سوخت

اگر بخواهید از میزان سوخت این خودرو اطلاع داشته باشید کافی است نگاهی به تجربه افرادی که این خودرو را داشته اند ، بیندازید. بسیاری از افراد معتقدند که مصرف سوخت جک S5 بالا است و به قول معروف خوش اشتها بوده که همین موضوع می تواند به عنوان یکی از اصلی ترین معایب برای جک s5 به شمار بیاید. لازم است بدانید مصرف سوخت جک s5 در نسخه اتوماتیک آن کمتر گزارش شده است.

s5

معایب دیگری برای جک s5 وجود داشته است که می توان به نبود کروز کنترل ، پایین بودن کیفیت رنگ ، مونتاژ ضعیف ،مشکلات زیاد فنی و … اشاره کرد.

به صورت کلی هر خودروی را که قصد خرید آن را دارید باید به صورت دقیقی مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید چرا که برخی از خودرو با توجه به قیمتی که دارند واقعا ارزش خرید ندارند و بعد از مدتی مشکلاتی را برای شما پدید می آورند.

مقاله مرتبط :

1/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : مصرف سوخت جک s5

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *