پادویش

آوای انتظار خود را تبلیغاتی کرده و در مقابل مکالمه رایگان دریافت کنید

آوای انتظار

شرکت های دولتی معمولا به ایده های مردم در مورد نحوه ارائه سرویس هایشان توجهی نکرده و تنها به ارائه سرویس خود به ساده ترین راه ممکن بسنده می کنند.اما این بار شرکت همراه اول در یک اقدام غیر قابل پیش بینی،ایده یکی از مشترکانش درباره سرویس آوای انتظار را عملیاتی کرد.بر طبق این ایده مشتریان از این پس قادرند تا با در اختیار گذاشتن آوای انتظار خود برای پخش پیام تبلیغاتی، برای مدتی مشخص به طور رایگان مکالمه کنند و یک معامله پایاپای با همراه اول داشته باشند.

طبق سخنان روابط عمومی این شرکت،بعد از عملی شدن این سرویس که توسط یکی از مشترکان خلاق به عنوان یک پیشنهاد ارائه شده است،همراه اولی ها می توانند با شماره گیری # ۶۹۷۰* با در اختیار گذاشتن ۱۰ روز آوای انتظار خود برای پخش پیام تبلیغاتی، یک بسته مکالمه ۱۰ دقیقه ای رایگان دریافت کنند.
این نکته را در نظر بگیرید که طی زمان گفته شده کسانی که با شما تماس می گیرند،به جای شنیدن بوق عادی و یا آهنگ های زیبایی که پیشتر به عنوان آوای انتظار خود قرار می دادید، پیام هایی تبلیغاتی می شنوند!
اگر به این موضوع اهمیت خاصی نمی دهید می توانید با فعال سازی این سرویس از مکالمه رایگان لذت ببرید.در نظر داشته باشید که این سرویس که در مقایسه با سرویس های مشابه یک معامله پایاپای و عادلانه با کاربر به شمار می رود،امکان برقراری مکالمه رایگان “درون شبکه” را برای شما فراهم خواهد کرد که این نکته ممکن است از میزان علاقمندی کاربران به این طرح بکاهد.

در نقطه مقابل این طرح که تبلیغات پخش شده در آن برای مشترکان تمامی اپراتورها پخش می شود،یک مکان مناسب برای تبلیغات شرکت های تولید کننده و ارائه کننده خدمات و محصولات در ایران به شمار خواهد رفت.

آیا شما حاضرید تا به ازای دریافت 10 دقیقه مکالمه رایگان،مخاطبان خود را به گوش کردن پیام های تبلیغاتی وادار کنید؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آوای انتظار خود را تبلیغاتی کرده و در مقابل مکالمه رایگان دریافت کنید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *