پادویش

الجی رونمایی از LG Pay را تا 2017 به تاخیر انداخت

الجی رونمایی از LG Pay را تا 2017 به تاخیر انداخت

در گذشته اکثرا گوشی های غیر لمسی در میان مردم رواج داشت که بیشتر از آن ها برای ارتباط با دوستان و نزدیکان استفاده می شد، اما امروزه ما در عرصه ای هستیم که گوشی های هوشمند با قابلیت های کامپیوترهای شخصی در دست مردم جای گرفته است. در گذشته امکانات گوشی ها بسیار محدود بود اما در عرصه جدید تغییرات زیادی رخ داده است که یکی از این موارد سرویس های پرداختی است. در طول سال های اخیر شرکت های زیادی سیستم های پرداختی خود را روانه بازار کرده اند که موفق ترین آن ها شامل Samsung Pay ، Apple Pay ، Android Pay و Mi Pay می باشد.

الجی قصد داشت تا در تاریخ 29 سپتامبر و همزمان با پرچمدار جدیدش یعنی V20 از سرویس پرداختی خود رونمایی کند که این در صورتی است که با توجه به انتظارات از الجی متاسفانه تاخیری در این روند پیش آمد که به دلیل مشکلاتی است که این شرکت در حین آزمایش و بررسی این سرویس با آن رو به رو شده است.

الجی قصد داشت تا در سیستم پرداختی LG pay از نوعی کارت اعتباری با نام White Card استفاده کند که از طریق NFC به گوشی متصل می شود، اما به نظر می رسد که الجی در دوره تست و بررسی LG pay نتوانسته است سربلند بیرون بیاید و با کارت های خود دچار مشکلاتی شود.

این خبر خوشی برای الجی نیست بخصوص زمانی که رقبایش در این زمینه پیشتاز هستند،Samsung pay  در طول ماه گذشته توانسته است تا 2 هزار میلیارد دلار تراکنش موفق را به ثبت برساند که این مبلغ از اهمیت وجود سیستم های پرداختی در گوشی های هوشمند خبر می دهد.

حال الجی باید دست بجنباند و سرویسی را که از یک سال پیش قولش را داده بود هر چه زودتر روانه بازار کند و بتواند با سرویس های پرداختی بزرگی همانند Samsung Pay و Apple Pay رقابت کند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : الجی رونمایی از LG Pay را تا 2017 به تاخیر انداخت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *