پادویش

جدیدترین پدفون ایسوس با نام پدفون ایکس

asus-padfone

هر روز با یک محصول جدی و به روزی اشنا میشویم و هر روز برای تصاحب این محصولات شوق و اشتیاق نشان میدهیم و با وجود محصولات تکنولوژی جدید مانند لپ تاپ و تبلت و تلفن هوشمند میل ما برای خریداین دستگاهها بالا میرود اما این روزها شاهد سایز های بزرگتری از این دستگاهها هستیم و به مراتب چه لپ تاپ چه گوشی هوشمند و چه تبلت دارای امکانات جدا از هم هستند و امکان حمل این سه دستگاه برای کابر به مراتب دشوار تر و ازهمه مهمتر داشتن این سه وسیله قیمت و هزینه بالایی خواهد داشت .

جدیدترین پدفون ایسوس
جدیدترین پدفون ایسوس

چندی پیش  ایسوس با عرضه محصول هیبیردی سری  پدفون نسلی جدیدی را معفی کرد که شامل یک تلفن هوشمند و یک داک تبلت است  حال به نظر میرسد ایسوس به این محصول خود یک داک کیبرد نیز اضافه کند که در این صورت سری جدید محصولات ایسوس دارای سه امکان خواهد بود که میتوان این سه محصول را بصورت تلفن هوشمند , تبلت  و در نهایت لپ تاپ استفاده کرد.

نکته جالب اینجاست که این داک کیبورد برای اتصال نیازی به وصل شدن فیزیکی ندارد و میتواند از طریق بلوتوث به این محصول متصل شد که در نوع خود جالب است. داک کیبورد مورد نظر دارای عرض 25 سانتی متری است و براساس شواهد برای عرضه به همراه نسل جدید پدفون با نام پدفون ایسوس توسعه یافته است استفاده از قفل های خاص در محل قرار گیری تبلت روی این داک نشان دهنده این است میتوان از این کیبورد  برای ارتباط با سایر تبلت ها استفاده کرد.

 ایسوس برای کاهش وزن ابن داک استفاده از امکان تعبیه اضافی در این کیبورد  را کنار گذاشته و از این رو نمیتوان همچون سایر نسخه ها با برقراری اتصال فیزیکی بین داک و تبلت ,باتری تبلت را شارژ کرد و داک دارای باتری 450 میلی امپرساعتی  درداخل ان برای تامین انرژی است.

نظر شما درباره جدیدترین پدفون ایسوس چی هست؟

منبع:att.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بررسی لپ تاپ ایسوس Vivo Book R4

نظرات در مورد : جدیدترین پدفون ایسوس با نام پدفون ایکس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *