پادویش

نگاهی به بازی جنگی Arma 3 آرما 3

بازی Arma 3

بازی Arma 3 یکی از جدیدترین سری بازی های جنگی آرما می باشد که تا کنون، توانسته در فروشگاه استیم، رتبه و فروش خوبی را داشته باشد! شما با بازی کردن Arma 3 می توانید تجربه واقعی مبارزه در یک میدان بزرگ را داشته باشید!

شما به عنوان یک سرباز، باید در میدان بزرگ جنگ حضور پیدا کنید و با استفاده از پیشرفته ترین سلاح ها و وسایل نقلیه، دشمنان خود را نابود کنید! در بازی، شما می توانید از وسایل نقله برای رفت و آمد و یا حتی جنگ و مبارزه استفاده کنید. بیش از 20 نوع وسیله نقلیه در بازی وجود دارد که یک سری از آنها تانک، جت جنگنده، هلیکوپتر، وانت، جیپ و… می باشد! همچنین، می توانید در بازی، بیش از 40 نوع سلاح مختلف و پیشرفته وجود دارد که به سلیقه خود می توانید هرکدام از آنها را که می خواهید انتخاب کنید. البته ناگفته نماند که در بازی، هر سرباز، سلاح مخصوص به خود را دارد. محیط بسیار بزرگ بازی Arma 3 باعث شده، نبرد بسیار هیجان انگیز و جذاب بشود. شاید باور نکنید اما مساحت محیط جنگ بازی حدود 700 کیلومتر مربع می باشد! و در این 700 کیلومتر مربع، حدود 50 عدد روستا و شهر وجود دارد!

استفاده از پهباد های جنگی در بازی، یکی از قابلیت های جذاب آن می باشد که شما می توانید دوربین های پرنده خود را به آسمان بفرستید، و دشمنان خود را شناسایی کنید و با استفاده از یک دستور کوچک، موشک های غول پیکری را بر سر دشمنان خالی کنید! این موشک ها، توسط جت های جنگنده بدون سرنشین، فرستاده می شود که این نوع ویژگی، جذابیت خاصی به بازی می دهد. استفاده از وسایل نقلیه در بازی، یک ویژگی مهم در آن می باشد که بسیاری از کاربران استیم به آن اشاره کرده اند. در بازی، شما می توانید بهمراه یاران خود، سوار انواع وسایل نقلیه بشوید و سریع تر خود را به مکان جنگ برسانید. حتی در بازی، می توانید یکی از یاران خود را به عنوان راننده قرار دهید و خودتان در وسیله ای که سوار شده اید، تیر اندازی کنید!

اجرای مولتی پلیر بازی، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برای خود، تیمی تشکیل دهید و با تیم حریف خود، وارد زمین نبرد بشوید! هرچه بیشتر دشمن بکشید، امتیاز بیشتری کسب می کنید و در نتیجه، تیم خود را در جدول امتیاز بندی، بالاتر می برید! اگر از علاقمندان به بازی های جهان آزاد و مبارزه ای هستید، بی شک، بازی Arma 3 برای شما ساخته شده است! نظر شما درمورد سری سوم این بازی چیست؟!

تصاویری از محیط بازی:

منبع: زوم تک

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : نگاهی به بازی جنگی Arma 3 آرما 3

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *