آنتی ویروس پادویش

اپل مالک 90 درصد از سود بازار تلفن های هوشمند است

اپل مالک 90 درصد از سود بازار تلفن های هوشمند است

با فرا گیر شدن تلفن های هوشمند ، تولید کنندگان چینی که تعدادشان هم کم نیست وارد این بازار شدند و یا این کار به شرکت های بزرگ تولید گوشی هوشمند ضربه خورده اند.  امسال خبر های نارخت کننده ای راجب اچ تی سی شنیده ایم و همچنین سونی هم در ردیف اچ تی سی قرار داشت. اما حال با مشخص شدن درصد سود هر شرکت از بازار تلفن های هوشمند ، مشخص شده است که اپل همچنان در این بازار بی رقیب باقی مانده و حتی عرضه گوشی های متعدد اندرویدی و رقابت سنگین بین تولید کنندگان تحت پلتفرم اندروید توانسته است برای اپل سود بیشتری به ارمغان بیاورد.

طبق تخمینی که بلومبرگ انجام داده است ، اپل در حال حاضر بیش از 90 سود فروش از تلفن ها را تصاحب کرده و در رده ی دوم سامسونگ قرار گرفته است تا دیگر سود قابل توجهی برای کمپانی های دیگر باقی نماند. با این تخمین ها کاملا مشخص شد که چرا در لیست ارزشمند ترین برند های جهان اپل توانست با اقتدار جایگاه نخست را به دست آورد.اپل مالک 90 درصد از سود بازار تلفن های هوشمند استبا مشاهده لیست بالا میتوانید متوجه شوید که چرا سونی به دنبال گزینه های دیگری به جز تولید گوشی هوشمند است و یا چرا اچ تی سی رو به نابودی پیش میرود. باور کنیم یا خیر ، وضع تولید کنندگان اندرویدی اصلا خوب نیست.

همین تغییر موضع شرکت های بزرگ ، اپل را قدرتمند تر از قبل خواهد ساخت. آمار این شرکت به راستی که غیر قابل باور است. اگر دقت کرده باشید مایکروسافت هم توانسته در این لیست جایگاه خوبی به دست آورد و نسبت به تولید کنندگان اندرویدی که سال های بیشتری از عمرشان میگذرد بهتر عمل کرده. در واقع اکنون رقابت اندروید و iOS میباشد اما در آمار فروش اپل ابر قدرت ای بازار است.

دیدگاه شما در این رابطه چیست؟

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آیپد ویژگی Sideloading را از دست می دهد

نظرات در مورد : اپل مالک 90 درصد از سود بازار تلفن های هوشمند است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *