شایعه راه اندازی سرویس تلفن همراه اپل رد شد

شایعه راه اندازی سرویس تلفن همراه اپل رد شد

دیروز ما شایعه ای شنیدیم و آن را برای شما در مطلبی حاوی شایعات سرویس تلفن همراه اپل منتشر کردیم. که اپل قصد دارد سرویس  تلفن همراه یا MVNO اختصاصی خود را راه اندازی . اما در حال حاضر این شایعات و گمانه زنی ها در مورد اپل رد شده است.

شایعه راه اندازی سرویس تلفن همراه اپل رد شد

در بیانیه ای به گزارش رویترز، اپل در این رابطه اطلاعاتی را اعلام کرده و تمام شک ها و شایعات را پایان داده است.اپل در این رابطه اعلام کرده است که هیچ برنامه ای در مورد راه اندازی سرویس تلفن همراه اختصاصی خود ندارد. شما میتوانید بیانه را در زیر مشاهده کنید .

” ما هیچ بحث و برنامه ای در مورد راه اندازی یک سرویس MVNO نداریم” ( گفته شده توسط سخنگوی اپل در بیانیه ای در روز سه شنبه)

ما دیروز شنیده بودیم که اپل قصد راه اندازی چنین سرویسی را دارد. البته در چند سال دیگر، اما حال که مشخص شد چنین برنامه ای وجود نداشته است پس باید تا چند سال دیگرصبر کنیم که ببینیم آیا اپل تصمیم میگیرید که سرویس اختصاصی خود راه اندازی کند یا خیر.

راجب این سرویس شایعه بود که شبیه به سرویسی گوگل دارد راه اندازی خواهد شد و با یکسری امکانات بیشتر نسبت به آن. اما اکنون دیگر چنین سرویسی موجود نخواهد بود و علاقه مندان به اپل دیگر نمیتوانند از سرویس اختصاصی شرکت اپل بهره مند شوند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چگونه در آیفون یاداشت های خصوصی قرار دهیم؟

نظرات در مورد : شایعه راه اندازی سرویس تلفن همراه اپل رد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *