فقط 5 درصد کاربران آندروید سیستم عامل IOS را ترجیح می دهند!

امروزه دو شرکت محبوب و بزرگ ، دنیای تکنولوژی را به تسلط خود در آورده اند. شرکت های اپل و سامسونگ را می توان دو تا از شرکت های مطرح دنیا نام برد. چرا که این شرکت ها توانسته اند بر کاربران خود مسلط بوده و بهترین ها را برای آنان عرضه نموده و پشتیبانی لازم را برای آنان انجام بدهند. 

ولی متاسفانه یا خوش بختانه افراد طرفدار این دو شرکت با هم متفاوت می باشند. یعنی بعضی اپل را ترجیح می دهند. و بعضی دیگر سامسونگ را. برخی ها اپل را می توانند گونه ای توصیف نمایند که فقط می تواند گوشی شیک بزند نه گوشی کاربری. بعضی دیگر خلاف این گروه تصویر می کنند.

گروه دوم معتقدند که سامسونگ یک کپی بردار بوده و اپل بهترین برند و مرجع ترین برند دنیا محصوب می شود. ولی ما به نظر هر دو گروه احترام گذاشته و اینگونه تصور می کنیم که هر دو شرکت هم به فکر مشتری های خود بوده و بهترین را عرضه می نماید.

ولی به تازگی ها سایت Cnet یک نظرسنجی رسمی از کاربران اپل و آندرویدی(برند های تحت این سیستم عامل) گرفته که چه کسی دوست دارد آندروید را ترک کرده و سراغ آیفون 6 برود. برای اینکه با اطلاعات دقیقی از این آمار بیابید تا آخر ما را همراهی نمایید.

طیق نظر سنجی صورت گرفته فقط 5 درصد کاربران آندروید راضی هستند که این سیستم عامل را ترک نموده و سراغ IOS آیفون 6 بروند. در این میان 12.4 درصد هم وامانده اند که از دوراهی کدام یک را برگزینند.

می توان گفت هنوز هیچ یک از افراد از امکانات و رابط کاربری آیفون 6 آشنا نیستند. چون این گوشی هنوز منتشر نشده است. ولی این احتمال هم می رود که نظر عده ای که در نظر سنجی شرکت کرده نموده اند تغییر نماید. به همین منظور تا معرفی آیفون 6 صبر کنیم تا ببینیم آیا درصد های این آمار تغییر پیدا می کند.

خود شما اگر از کاربران آندروید هستید. راضی هستید این سیستم عامل را ترک نموده و سراغ آیفون 6 بروید؟

منبع : cnet

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  رویداد آنپکد «Unpacked» سامسونگ 28 آوریل (8 اردبیهشت) برگزار می‌شود [ویدیو]

نظرات در مورد : فقط 5 درصد کاربران آندروید سیستم عامل IOS را ترجیح می دهند!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *