آمازون Echo دستیار شخصی شما می شود!

amazon-echo-bluetooth-speaker-thats-also-personal-assistant

امروز آمازون یک محصول جدید به نام Echo را معرفی کرد. Echo یک اسپیکر بلوتوثی دارد که Siri ، Google Now یا دستیار شخصی شبیه Cortana را به همراه دارد.

این مشخصا یک ترکیب متفاوت و جدید است که تا به حال کسی امتحان نکرده ، با این وجود به زودی در خواهیم یافت که احتمالا دلایلی برای این کار وجود داشته است. به هر حال آمازون همیشه در حال یافتن محصولات جدید است.

نکته عجیب در مورد Amazon Echo این است که شما تا دعوت نامه نداشته باشید نمی توانید آن را بخرید! بله، آمازون هم از استراتژی فروش OnePlus تقلید می کند. اینکه استراتژی دعوت نامه ادامه خواهد داشت یا پس از مدتی متوقف شده و فقط ابزاری برای ترساندن مشتریان است هنوز مشخص نیست.

اگر دعوت نامه داشته باشید Amazon Echo برای کاربران ویژه ی آمازون 99 دلار (البته در یک بازه ی زمانی محدود) و در غیر این صورت 199 دلار قیمت خواهد داشت.   

این قطعه با فرمان های صوتی کنترل می شود که با استفاده از یک موتور تشخیص صدا با 7 میکروفون صدا را پردازش می کند بدین معنا که از هر جای اتاق که باشید هر دستوری که می گویید می شنود و می فهمد. هم چنین با قابلیت "افزایش حذف صداهای اضافه" حتی اگر در حال پخش موسیقی باشد می تواند صدای شما را متوجه شود.

این وسیله سوالات را پاسخ می هد، برایتان اخبار را می خواند ، اطلاعات هواشناسی را در اختیارتان می گذارد و به عنوان یک ساعت زنگ دار شما را بیدار می کند. هم چنین هر وقت بخواهید موسیقی پخش می کند و می توانید لیست خرید یا کارهای انجام نشده را ویرایش کنید و هر چقدر بیشتر از آن استفاده کنید با صدای شما و کلمات و اصطلاحاتی که به کار می برید آشنا تر می شود .  

منبع: Gsmarena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آمازون به دنبال معرفی تلویزیون هوشمند تحت برند خود است

نظرات در مورد : آمازون Echo دستیار شخصی شما می شود!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *