فیسبوک قصد دارد از واتساپ درآمد زایی کند

واتس اپ

واتس اپ ، فیس بوک

گزارش های از وال استریت ژورنال منتشر شده است که نشان می دهد ، فیسبوک قصد دارد با ارائه سیاست های جدید از طریق پیام رسان واتس اپ ، برای خود درآمدزایی نماید؛ همانطور که می دانید واتس اپ از پیام رسان های می باشد که روزانه بیشتر تر از یک میلیارد نفر از آن استفاده می نمایند. 

فیسبوک قصد دارد  به واسطه پیام رسان واتساپ ، سیاست های جدیدی را برای درآمدزایی ایجاد نماید.

 فعلا آنگونه که خبرها حکایت دارند این سرویس در وضعیت آزمایشی می باشد و به عنوان روشی است که با استفاده از آن ، کسب و کارها قادرند به وسیله واتس اپ با مشتریان و کاربرانشان ارتباط برقرار نمایند.
پستی در وبلاگ واتس اپ منتشر شده است که این موضوع را به صورت زیر تشریح نموده است:
 هم اکنون در حال توسعه و همچنین آزمایش ابزارهای جدیدی برای واتساپ هستیم که آنان بر مبنای سرویس رایگان خواهند بود ؛ قصد داریم با استفاده از آنها ارتباط بین مشتریان و کمپانی های کوچک و کسب و کار بزرگ برقرار شود تا آنها بتوانند با مشتریان خود ارتباط داشته باشند. 
می توان از کسب و کارهای مورد نظر به فروشگاههای اینترنتی و شرکت های هوایی و بانک ها اشاره نمود.
البته در ادامه این روند مدیر اجرایی واتساپ می گوید ما قصد داریم برای این سرویس در آینده ی نزدیک از کمپانی ها پول دریافت نماییم.
در ماه جولای میلادی فیسبوک در سرویس واتساپ  نمایش تبلیغات را اضافه نمود تا از طریق این روش بتواند در سرویس پیام رسان برای خود درآمدزایی کند. 
با توجه به مستنداتی که رویترز از واتس اپ به دستش رسیده ، گفته است این شرکت در نظر دارد به واسطه دریافت مبلغ از کمپانی ها درآمدزایی نماید.
 واتس اپ برای این بهبود این سرویس ، یک طرح آزمایشی را رقم زده است که بر پایه آن در کنار نام کسب و کاری که از واتس اپ استفاده می نماید یک تیک سبزرنگ قرار می گیرد ، این تیک نشان می دهد کسب و کار از سوی واتس اپ تایید شده است.
واتس اپ در سال 2009 به عنوان یک استارتاپ کار خود را شروع کرد که با دریافت 22 میلیارد دلار به عنوان زیرمجموعه از فیسبوک در سال2014 قرار گرفت.با اینکه واتس اپ در ابتدای راه خود درآمد خیلی کمی داشت ولی مبلغ دریافت شده بسیار زیاد بودو به گونه ی که در سال 2014 مبلغ دریافتی از فیس بوک ، زیادتر از تمام ارزش سونی  بود.

اگر می خواهید از جدیدترین اخبار آگاهی پیدا کنید با زوم تک همراه باشید 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بررسی تلگرام فارسی

نظرات در مورد : فیسبوک قصد دارد از واتساپ درآمد زایی کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *