سقوط بیت کوین ادامه دار شد

بیت کوین

اخیرا اگر خبرهای اقتصادی را دنبال کرده باشید خواهید دید که برخلاف افزایش قیمت ارز و طلا ، قیمت بیت کوین در حال سقوط می باشد. قیمت بیت کوین در معاملات بازار بیت استامپ به ۶۰۸۵.۵۹ دلار رسید که اساس پایین‌ ترین سطح قیمت از ماه فوریه تاکنون به حساب می آید، هم اکنون با رسیدن به قیمت زیر ۶۰۰۰ دلار فاصله‌ ی چندانی ندارد. بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۱۸ تاکنون ۵۶ درصد ارزش خود را از دست داده است.

یکی از آژانس های خدمات مالی ژاپن در روز گذشته به برخی از بزرگ‌ ترین بازارهای ارز مجازی در این کشور دستور داده است تا شفافیت مالی خود را به منظور مقابله با پولشویی افزایش دهند و یکی دیگر از عوامل موثر بر این اتفاق سبب هک شدن یکی از بازارهای ارز مجازی در کره جنوبی می باشد و سرقت ۳۱.۵ میلیون دلاری از دارایی‌ های آن بود. دیگر ارزهای دیجیتال نیز تا پایان معاملات هفتگی با کاهش میزان ارزش روبرو شدند؛ اترتیوم، دومین ارز مجازی مهم رد جهان می باشد، با کاهشی ۱۰ درصدی روبرو شد و قیمت آن به ۴۷۲.۹۹ دلار رسید. همچنین ریپل، سومین ارز دیجیتال مهم، نیز ۷ درصد ارزش خود را از دست داد و به ۰.۴۹ دلار رسید.

موسسه مالی فاندزترات گلوبال ادوایزرز در توضیح تداوم کاهش ارزش ارزهای دیجیتال گفته است که جریانات ورودی سال جاری به بازار ارزهای مجازی کافی نبوده و به دلیل نگرانی‌ های امنیتی و آینده ی تضمین نشده ی ارزهای دیجیتال، تمایلی به سرمایه‌ گذاری در آن‌ ها وجود ندارد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  با استفاده از باگ جدید بیت کوین ارز رمز پایه دیگری شکل گرفت

نظرات در مورد : سقوط بیت کوین ادامه دار شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *