پادویش

Zonda by Mileson سوپراسپورتی جدید و خاص در دنیای خودروها

Zonda by Mileson

با وجود رقابت بر سر بکار بردن تکنولوژی های روز در صنعت خودرو نظیر تولید محصولات خودران و یا خودروهای برقی، هنوز میدان نبرد بر سر ماشین های سوپراسپورت بر قوت پیشین خود باقی است.به عنوان جدیدترین عضو این دنیا که رقیبان را به رقابت دعوت می کند، باید به محصول جدید پاگانی با نام Zonda by Mileson اشاره کرد که به جرات می توان آن را قدرتمندترین مدل زوندا که مجوز تردد در خیابان‌ها را دارد نام برد.

Zonda by Mileson
بد نیست بدانید که این شرکت کماکان سابق به سفارش مشتریان ثروتمند خود دست به تولید مدل زوندا می زند.

این مطالب را از دست ندهید:
معرفی آخرین محصول لامبورگینی / Centenario Roadster پادشاه سوپر اسپرت ها
شاهزاده عرب ، گران قیمت ترین بوگاتی بازار را خریداری نمود

Zonda by Mileson جدیدترین و به عقیده برخی قدرتمندترین محصولی است که کمپانی تاکنون به خود دیده است، محصولی که توسط فردی سفارش داده شده که به معنای واقعی خوره ماشین بوده و خودروهای دیگری مانند لافراری، کونیخ‌زگ آگرا و نسخه‌ی بسیار خاص از مکلارن P1 را نیز تحت مالکیت خود دارد.

Zonda by Milesonدر Zonda by Mileson از پیشرانه ۱۲ سیلندر با حجم ۷.۳ لیتر استفاده شده، به این ترتیب که قادر است تا قدرت ۷۶۰ اسب بخار قدرت را به چرخ‌های عقب انتقال دهد. اگرچه هنوز اطلاعات دقیق در مورد جعبه دنده این محصول در دسترس نیست، با این وجود می توان با نیم نگاهی به محصولات پیشین، جعبه‌دنده‌ه ای ۶ سرعته دستی برای آن متصور شد.

Zonda by Milesonاز جمله ویژگی های متمایز کننده Zonda by Mileson را می توان به استفاده از فیبر کربن آبی رنگ در بیشتر قسمت‌های بدنه آن دانست. همچنین در پشت خودرو یک باله بسیار بزرگ به چشم می خورد که علاوه بر متفاوت نمودن ظاهری این خودرو، Zonda by Mileson را تبدیل به تنها خودروی سواری داخل شهری می کند که از یک بالچه با این سایز استفاده نموده است.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Zonda by Mileson سوپراسپورتی جدید و خاص در دنیای خودروها

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *