Yahoo Weather15دقیقه قبل از شروع باران شما را خبر می کند

Yahoo Weather 15دقیقه قبل از شروع باران شما را خبر می کند

اگر اطلاعاتی که قرار است از برنامه ی آب و هوای خود دریافت می کنید را بتوانید به راحتی با نگاه کردن به بیرون از پنجره، خودتان کشف کنید، دیگر داشتن یک برنامه ی مخصوص آب و هوا به چه دردی می خورد؟ آپدیت برنامه آب و هوای یاهو حالا باعث کاربردی تر شدن این برنامه نیز می شود. قرار است که این برنامه 15 دقیقه قبل از شروع بارش باران یا برف، کاربران خود را در جریان قرار دهد. این موضوع زمانی را برای برداشتن یک کاپشن و یا یک چتر در اختیار شما قرار می دهد.

این برنامه هم برای iOS و هم برای اندروید موجود است و در هر دو فروشگاه نیز می توانید آن را به رایگان دانلود کنید. برنامه ی آب و هوای یاهو پیش بینی های خود را به صورت بازه های 5 روزه، 10 روزه، و ساعتی در اختیار شما قرار می دهد. همچنین این برنامه عکس هایی را از شبکه ی فلیکر نمایش می دهد که با وضعیت کنونی آب و هوا در منطقه ی شما هم خوانی دارد. شما همچنین می توانید نگاهی به تمامی اطلاعات آب و هوایی که امکان دارد روزی به آن ها نیاز پیدا کنید بیاندازید، برای مثال اطلاعاتی مانند، نقشه های رادار، رطوبت هوا، سرعت باد و شاخص UV نیز در این برنامه گنجانده شده اند. به غیر از شهر خودتان، شما اطلاعات آب و هوایی و پیش بینی سایر شهر ها را نیز می توانید ببینید.

با نصب برنامه ی آب و هوایی یاهو روی گوشی خود، شما دیگر از وضعیت آب و هوایی تعجب نخواهید کرد و از هیچ تغییر ناگهانی ای سورپرایز نخواهید شد. اگر شما هم اکنون این برنامه را روی دستگاه اندروید و یا iOS خود دارید، به زودی این آپدیت را دریافت خواهید کرد. اگر این برنامه را نصب نکرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم قبل از طوفان بعدی، Yahoo Weather را نصب کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Yahoo Weather15دقیقه قبل از شروع باران شما را خبر می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *