پادویش

تصویر خارق العاده خودروی جنسیس X Speedium

تصویر شگفت‌انگیز از خودروی جنسیس X Speedium

شرکت جنسیس سال گذشته کانسپت کاملاً تماشایی X Coupe را رونمایی کرد، یک خودرو شاهکار الکتریکی که آینده طراحی این شرکت را به رخ تماشاگران می کشد. این خودرو شاهکار یک خودرو سوپر اسپورت دو در است.

خودرو جنسیس Speedium Coupe Concept Is the Evolution of X

جنسیس می‌خواهد سری X را وارد مرحله تولید کند، تیزر های بسیار جذابی هم از خط تولید این خودرو می توانید در ادامه این پست ببینید.  روز چهارشنبه در فضای Genesis House در نیویورک در طول نمایشگاه خودرو، این خودروساز نسخه جدیدی از مفهومی به نام X Speedium را معرفی کرد که خارق العاده ترین طراحی خودرو های سوپر اسپورت دنیا به شمار می رود.

گالری تصاویر خودروی جنسیس X Speedium

جنسیس اعلام کرده است که مدل X Speedium پیش‌نمایش خودروهای برقی آینده را به رخ جهانیان می کشدو یک خودرو کاملا متفاوت است.  بزرگ‌ترین تغییر در نسبت‌های کلی است، زیرا X Speedium به جای خط سقف و صندوق عقب X کوپهبسیار متفاوت است.

این به بهترین شکل حال و هوای استون مارتین DB2/4 را به نشان می دهد، و در حالی که جنسیس هیچ عکسی از فضای داخلی منتشر نکرده است، به نظر می رسد سقف بلندتر اسپیدیوم فضای بسیار بیشتری را به سرنشینان عقب می دهد.

نکته مهم این است که اسپیدیوم همان گلگیرهای جعبه ای باورنکردنی را مانند کانسپت اصلی کوپه حفظ می کند.

ویدئوی بسیار فوق العاده خودرو Speedium Coupe Concept Is the Evolution of X را به تماشا بنشینید

 

[web_stories title=”true” excerpt=”false” author=”true” date=”false” archive_link=”true” archive_link_label=”” circle_size=”150″ sharp_corners=”true” image_alignment=”right” number_of_columns=”1″ number_of_stories=”1″ order=”DESC” orderby=”post_date” view=”list” /]
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تصویر خارق العاده خودروی جنسیس X Speedium

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *