پادویش

امیر اسکندری چه کسی است؟

امیراسکندری و فوتبال

امیر اسکندری : امیر اسکندری جز یکی از نام های است که مدتی پیش با پخش برنامه نود بیشتر از گذشته شناخته شد و نامش بر زبان ها افتاد. افراد زیادی هستند که در مورد او نظرهای مختلفی دارند تا جایی که برخی او را جادوگر فوتبال ایران می شناسند.

امیر اسکندری و فوتبال ایران

امیر اسکندری چه کسی است؟ : علی عالی یکی از افرادی است که می گویند : امیراسکندری جز مزموزترین عناصر فوتبال ایران می باشد و در همه جا نامی از او می باشد و پس از یکی دو دهه است که تصویرش منتشر می شود. برخی امیر اسکندری را انسانی شریف و برخی محترم می شمارند و عده ی در مقابل او را جادوگر معرفی می کنند. آنطور که در مورد او گفته می شود مدال های زیادی از ورزشکاران و حتی حسین رضازاده بر روی دیوار اتاقش آویزان شده است و بسیاری از ورزشکاران و مسئولان به رهنمودهای او گوش میدهند.

«روزنامه دنیای فوتبال» برای بار اول به او پرداخته است و تیتری با عنوان  «پاس جلالی را جادوگر قهرمان کرد» را منتشر نموده است.یکی از مدیران آن روزها ، منوچهر صالحی می گوید که همه می دانند امیر.الف پارس را قهرمان کرده است.جلالی که یکی از صمیمی ترین دوستان اوست و بسیار از او در این سال ها کمک گرفته است. با اینکه سردار آجورلو زیربار این قضیه نمی رود و منکر می شود ولی کاملا در جریان بوده است.

یکی از افرادی که پیش از انقلاب در سطح اول فوتبال نیز سابقه بازی داشته است سردار خوش نظر بوده که از سال 63 به اموراجرایی در فوتبال وارد شده است و اینگونه به خبرنگار دنیای فوتبال می گوید:

“کسی نیست که با او ارتباط نداشته باشد و به نزد او نرفته باشد.همه نزد او رفت و آمد دارند از قلعه نویی تا فرهاد کاظمی و مجتبی تقوی . همچنین می گوید که علی دایی نیز به آنجا رفته و جلالی جز دوستان شش دانگ او بوده است”

امیر اسکندری چه کسی است؟ : بسیاری از افراد معتقدند که امیراسکندری جادوگرفوتبال نیست و مرتبط به کرامات است ولی هر چه هست باید بدانید که او یکی از عناصرمهم در فوتبال ایران می باشد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اپلیکیشن فوتبال فیفا

نظرات در مورد : امیر اسکندری چه کسی است؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *