بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ کدام است؟

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ کدام است؟

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ کدام است؟ بهتر است پیش از اینکه در مورد بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ مطلبی را ارائه بدهیم، از دیجیتال مارکتینگ تعریف دقیقی را بدانیم. دیجیتال مارکتینگ از روشهای دیگر بازاریابی در کسب و کارهای سنتی بسیار وسیع تر می باشد. دیجیتال مارکتینگ مجموعه ی از فعالیتهای می باشد که در آن ها از ابزارهای دیجیتالی استفاده می شود و هدف معرفی و تبلیغ خدمات و محصولات است.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ برای بازاریابی دیجیتالی

دیگر بر کسی پوشیده نیست که افراد زیادی روزانه بسیاری از امورشان را به وسیله تلفن های همراهشان انجام میدهند. در گذشته ها به این صورت بود که در هر خانواده ی معمولا فقط یک نفر تلفن همراه داشت آن هم پدر خانه بود ولی این روزها دیگر قضیه متفاوت شده و در هر خانواده ی تقریبا همه ی به گوشی همراه هوشمند مهجز شده اند.

در کشور ایران نیز به دلیل گسترش شبکه های اجتماعی و میزان محبوبیت های آن ها ،استفاده از تلفن های همراه نیز افزایش پیدا کرده است. خب میتوان گفت یک زمینه ی خوب فراهم شده تا بتوان در آن تبلیغات مفیدی را انجام داد. تبلیغاتی که می تواند برای هر صاحب کسب و کاری به سود تبدیل گردد. اگر متن فوق را به دقت مطالعه کرده باشید متوجه دیجیتال مارکتینگ و عملکرد آن شده اید. در یک جمله دیجیتال مارکتینگ اینگونه تعریف می شود:

” استفاده نمودن از ابزارهای دیجیتالی برای بازاریابی هر نوع خدمت یا محصولات و کالاها”.

بازاریابی دیجیتالی
دیجیتال مارکتینگ

همانطور که اشاره کرده ایم بازاریابی دیجیتالی به این معنا است که بتوان برای بازاریابی خدمات و محصولات از ابزارهای که در دنیای دیجیتال و اینترنت موجود هستند، استفاده کرد. این روش بیشتر به رسانه های اجتماعی مرتبط است و به نوعی این رسانه ها میتوانند کمک زیادی در بازاریابی دیجیتالی برای ما داشته باشند. فرقی نمی کند که شما با هزینه بازاریابی را انجام بدهید یا رایگان.

استفاده نمودن از هر نوع رسانه ی که به کسب و کارهای دیجیتالی مرتبط است میتواند کمک زیادی به ما در بازاریابی دیجیتالی داشته باشد. مثلا ما میتوانید سایت خودمان را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی کنیم و به واسطه این موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بسیاری از مشتریان را با خدمات و محصولاتی که ارائه می دهیم آشنا نماییم.

بسیاری از افراد تصور می کنند که دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارهای اختصاص دارد که دارای وب سایت هستند در صورتی که اینگونه نیست و فقط به کسب و کارهای انلاین اختصاص نداشته است و حتی کسب و کارهای سنتی نیز می توانند به واسطه تبلیغات دیجیتالی خدماتشان را به مشتریان احتمالی معرفی نمایند.

در دیجیتال مارکتینگ تلاش می شود تا رفتار کاربران و مخاطبان با استفاده نمودن از ابزارهای مثل ایمیل، وب سایت و… تحلیل گردد و پس از بررسی ها و ارزیابی های انجام شده حداکثر میزان بازدهی را به واسطه بازاریابی بر روی این افراد بدست آورد. به بیانی دیگر هدف اصلی فروش می باشد که با داشتن مخاطبان هدف نیز وسیع تر و گسترده تر خواهد شد. هیچ وقت نمیتوان در بازاریابی سنتی میزان گسترده ی از مخاطبان را بدست آورد.

بیشتر بخوانید  قاب عکس دیجیتال پدیده ای جدید در دنیای تکنولوژی

دیجیتال مارکتینگ

ابزارهای بازاریابی دیجیتال

  • بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو (SEO)
  • بازاریابی محتوا
  • بازاریابی ایمیلی
  • شبکه  های اجتماعی
  • بازاریابی چریکی
  • بازاریابی ویدئویی
  • تبلیغات اینترنتی

برای هر کسب و کاری نیاز است که از دیجیتال مارکتینگ استفاده کند مخصوصا اگر کسب کار به صورت انلاین باشد به عنوان یک عامل موثر و تاثیرگذار به شمار می رود و توصیه ما به شما این است که با توجه به نوع کسب و کارتان و میزان سرمایه ی که دارید از بازاریابی دیجیتالی استفاده نمایید.

در هر کسب و کار اینترنتی استفاده از بازاریابی دیجیتالی یک بخش جدایی ناپذیر می باشد. اگر از کسب و کارهای انلاین دلیل موفقتشان را بپرسید قطعا با گزینه های فوق روبرو خواهید شد که در رسیدن موفقیت شان تاثیر فراوانی داشته اند.

لیست آژانس های دیجیتال مارکتینگ

به صورت کلی می توان اینگونه گفت که شرکت های دیجیتال مارکتینگ به 2 گروه تقسیم بندی می شوند. شرکتهای  که تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهند و شرکتها و استارت آپهای که تنها از به ارائه یک مدل از زیر مجموعه های دیجیتال مارکتینگ می پردازند.

اگر به دنبال بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ کدام است؟ لازم است بدانید که در ایران نمی توان گفت که کدام یک شرکت از دیگری بهتر است و قطعا به نظر مشتریان بستگی داشته است. دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی انلاین بخش های گسترده ی را شامل می گردد و حتی در پیشرفته ترین کشورها نیز هر شرکتی به ارائه یک یا چندین خدمت از دیجیتال مارکتینگ می پردازد.

انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

زمانی که می خواهید بهترین شرکت را انتخاب نمایید باید اول از هر چیزی نیازهایتان را باید مشخص کنید و پس از آن به بررسی فعالیت ها و خدمات شرکت مورد نظر بپردازید که آیا واقعا این توانایی را داشته است که به شما کمک کند. سعی کنید با توجه به نیازهایتان شرکتی را انتخاب نمایید که در آن حیطه حرفه ی باشد همچنین به وب سایت شرکت مورد نظر توجه کنید؛قطعا شرکتی که وب سایت آن نظر شما را جلب کند برایتان بهتر خواهد بود.

برخی از شرکت های ارائه کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران

1- شرکت اینتن :  https://inten.asia

2- شرکت دیجیتال مارکتینگ رپورتاژ ادز : https://Reportaj.ir

با زوم تک همراه شوید…

مقالات مرتبط :

دیجیتال مارکتینگ چیست

منبع : wiki

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ کدام است؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *