استخراج سکه: “سهم پذیرفته شده” چیست؟

میاب ترین ارز دیجیتال

بیت کوین، واحد ارز دیجیتالی،یت کوین اولین ارز رمزنگاری شده یکی دیگر از ارزهای مجازی می باشد که طی چند سال اخیر محبوبیت و هوادارانی پیدا کرده و از آن برای درآمدزایی یا سرمایه‌گذاری استفاده می‌شود.

هنگامی که آمادگی استخراج سکه های رمزنگاری را دارید، شروع به یادگیری سهام می کنید. سهام پذیرفته شده و سهام رد شده نشان دهنده حفظ امتیاز در نرم افزار استخراج شما است. سهام توضیح می دهد که رایانه شما چقدر در گروه استخراج نقش دارد.

استخراج رمز ارزها

ارز رمزنگاری شده همان پول است منتها از نوع دیجیتالی آن. یعنی پولی که وجود خارجی و فیزیکی ندارد. اگر از شما بپرسند ارز رمزنگاری در عمل چه چیزی است باید پاسخ دهید کدهایی که در کامپیوترهای مختلف وجود دارد.

چرا سهام قابل قبول اهمیت دارد؟

سهام بیشتر پذیرفته شده خوب است ؛ این بدان معناست که کار شما بطور قابل توجهی در جهت کشف سکه های ارز رمزنگاری جدید حساب می شود. هرچه در سهم بیشتری پذیرفته شوید ، بازده بیشتری برای هر بلوک سکه یافت می شود. در حالت ایده آل ، شما می خواهید 100 درصد سهام خود را بپذیرید زیرا این بدان معناست که هر محاسبه در رایانه شما به عنوان کشف سکه حساب می شود.

سهام رد شده چیست؟

سهام رد شده نشان دهنده کارهایی است که در مورد کشف بلاک چین اعمال نمی شود و بنابراین هزینه ای برای آن پرداخت نمی شود. سهام رد شده معمولاً زمانی رخ می دهد که رایانه شما مشغول خرد کردن مشکل سکه رمزنگاری بود و نتایج را به موقع ارائه نداد تا در کشف یک سکه حساب شود. کار مشترک رد شده کنار گذاشته می شود.

سهام رد شده اجتناب ناپذیر است ، به ویژه در هر استخراج ماینینگ با بیش از ده کاربر.می توان گفت این فقط یک حقیقت استخراج سکه رمزنگاری است.

ماینرهای جدی سکه واحد پردازش گرافیکی خود را پیکربندی می کنند تا تعداد دفعات ارسال رایانه آنها در هر ثانیه حداکثر شود.

 عملکرد استخراج سکه رمزنگاری شده

بیشتر استخراج سکه های رمزنگاری شده مربوط به حل مسائل ریاضی است که به نوبه خود به عنوان قرعه کشی عمل می کنند. هر مشکلی که حل شود اثبات نتیجه کار نامیده می شود و به عنوان یک بلیط قرعه کشی محسوب می شود. هر بار که مقدار از پیش تعیین شده ای از نتایج اثبات کار ایجاد می شود ، سیستم یک عدد قرعه کشی می گیرد و یک نتیجه اثبات کار بلوکی از سکه های رمزنگاری جدید دریافت می کند.

بیشتر بخوانید  سه مطلب که باید در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتالی بدانید

هرماینر که در حل آن بلوک خاص مشارکت داشته است، نوعی سهم متناسب از پاداش ها را دریافت می کند. بدون سهام پذیرفته شده، یک ماینرچیزی دریافت نمی کند.

همه چیز درباره مشارکت قدرت کامپیوتر شما در گروه Mining است

از آنجا که حل مشکلات اثبات کار (اثبات کار یا به اختصار (PoW) یا همان (Proof of Work ) یک سیستم (تابع یا پروتکل) اندازه گیری است تا در برابر حملات محروم‌سازی از سرویس یا به اختصار (DoS) و دیگر سیستم هایی که قصد اذیت کردن را دارند مانند اسپم های شبکه از طریق مستلزم دانستن کاری از طرف درخواست کننده سرویس جلوگیری کند) دشوار است ، بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که کاربران رایانه های خود را در یک مجموعه ترکیب کنند، و رایانه هر شخص سهمی از این تلاش را بر عهده دارد.

همانطور که رایانه شخصی شما به نتایج اثبات کار خود می رسد ، نتایج خود را به گروه ارسال می کند. هرچه سریعتر بتوانید مشکلات اثبات کار را حل کنید ، نتایج بیشتری را می توانید در هر دقیقه به گروه ارائه دهید. اگر رایانه شما قبل از یافتن بلوک سکه جدید نتایج خود را ارسال کند ، این سهم پذیرفته شده است. هنگامی که گروهی از افراد با سکه های تازه ضرب شده پاداش می گیرند ، این درآمد را به نسبت متناسب با سهام پذیرفته شده بین افراد تقسیم می کند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : استخراج سکه: “سهم پذیرفته شده” چیست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *