شرایط وام 15 میلیونی ازدواج چیست؟

وام ازدواج

شرایط وام 15 میلیونی ازدواج چیست؟ ازدواج یکی از اصلی ترین رخ دادهای زندگی در هر شخصی است. امروزه متاسفانه مشکلاتی زیادی به وجود آمده است که سبب شده ازدواج جوانان با تاخیر روبرو شود. یکی از اصلی ترین این مشکلات مسائل مالی است.

شرایط وام ازدواج

شرایط وام 15 میلیونی ازدواج چیست؟ : معاون سازماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان در واکنش به اظهارات عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اینگونه گفته است که وام ازدواج 15 میلیونی نیازمند بازبینی در ردیف بودجه های پیشنهادی در سال 97 است. وام 15 میلیون تومانی ازدواج به تامین اعتبار بودجه 97 نیاز است.

محمد مهدی تندگویان اشاره داشته است که از سوی مجلس پیشنهاد برای افزایش وام ازدواج جوانان مطرح شده است،اما پیشنهاد دولت برای سال آینده ، همان وام ده میلیونی بوده است. وی افزود :دولت در حال فعلی می تواند به جوانان وام 10 میلیونی را ارائه بدهد که برای بودجه پیشنهادی سال 97 نیز همان میزان است و مبلغ بیشتر از این میزان نیز از ظرفیت و توان اجرایی دولت هم زیاد می باشد.

همچنین بیان کرده اند که اگر پیشنهاد افزایش وام ازدواج صورت بگیرد ولی منبعی برای پرداخت آن مشخص نگردد سبب می شود که مشکلاتی بروز بدهد و دولت تمام تلاش و توان خود را برای پرداخت وام ازدواج انجام میدهد. پیشنهاد افزایش وام ازدواج از سمت مجلس باید با تغییر در ردیف های بودجه و بازنگری در آنها صورت بگیرد.

در پایان معاونت ساماندهی امور جوانان اینگونه می گوید که : باید به واسطه کمیسیون تلفیق مجلس تغییر در ردیف بودجه پیشنهادی صورت بگیرد و علاوه بر آن نمایندگان برای تامین آن منبعی دقیق را مشخص کنند؛ این با وجودی می باشد که اگر وام ازدواج جوانان افزایش داشته باشد می تواند به جوانان و امر ازدواج آنها کمک فراوانی داشته باشد.

در صورتی که می خواهید روزانه از بروز ترین اخبار و جدیدترین آموزش ها آگاهی داشته باشید با زوم تک همراه شوید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آیا می دانستید ازدواج باعث کاهش بیماری های قلبی در افراد می شود؟!

نظرات در مورد : شرایط وام 15 میلیونی ازدواج چیست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *