دیدن عکس پروفایل تلگرام دیگران

تلگرام و ترفندهای آن

دیدن عکس پروفایل تلگرام دیگران : امروزه تلگرام به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی فایل ها ، کلیپ ها ، تصاویر ، متن ها و …خود را برای دیگران ارسال نمایید. البته این اپلیکیشن پیام رسان این اطمینان را به کاربران داده است تا در نهایت امنیت اقدام به استفاده از تلگرام نمایند. همانطور که می دانید امنیت به عنوان یکی از اصلی ترین مواردی است که باید در اینگونه اپ ها برای کاربران وجود داشته باشد. تلگرام قابلیت های متنوعی دارد که می توان به مواردی مثل ساخت گروه ، ساخت کانال، ارسال سریع تصاویر و … اشاره کرد و همین موارد سبب شده اند تا بتواند طرفداران زیادی پیدا کند. حتما از بخش آموزش تلگرام زوم تک هم دیدن کنید.


مقاله مرتبط :چه کسانی عکس تلگرام ما را دیده اند؟


شما کمتر کسی را می بینید که این روزها از اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی استفاده نکند چرا که بسیاری از فعالیت های روزانه آنها به این موارد گره خورده است.البته استفاده از این گونه اپ ها مزیت های زیادی برای کاربران داشته است.

قطعا تبلیغات زیادی را مشاهده می کنید که نشان میدهند شما می توانید متوجه شوید که چه کسانی از عکس پروفایل شما دیدن کرده اند ولی پیش از اینکه بخواهید برنامه ی را نصب کنید یا به تبلیغی اعتماد کنید باید بدانید اینکار شدنی نیست ولی اما شما با داشتن ای دی تلگرام طرف مقابل عکس پروفایل او را مشاهده کنید.

تصویر پروفایل

کافی است که ای دی مخاطبی را که می خواهید تصویر پروفایل آن را مشاهده کنید در صفحه خودتان یا گروه و … تایپ کنید و سپس روی آی دی ضربه بزنید و به صفحه مورد نظر رفته و تصویر پروفایل را مشاهده کنید.

برخی از کاربران متاسفانه برای خودشان ای دی مشخص نکرده اند و شما برای اینکه عکس پروفایلشان را مشاهده کنید باید شماره شان را داشته باشید.

آیا شما ترفند دیگری برای دیدن عکس پروفایل تلگرام دیگران دارید؟

مقاله مرتبط :

3.1/5 - (14 امتیاز)

بیشتر بخوانید  تلگرام فیلتر شد ! خداحافظی با تلگرام برای همیشه !

نظرات در مورد : دیدن عکس پروفایل تلگرام دیگران

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. فردی پروفایل تلگرامش رو بصورت مخفی در آورده به نحوی که عکس های پروفایل قابل دیدن نیست . چطور باید عکسها رو ببینیم؟