پادویش

ویدئوی لو رفته از آیفون 7

آیفون 7

شرکت اپل در سالهای متمادی هر سال تنها یک پرچمدار برای گوشی های هوشمند خود ارائه می نماید ، هر ساله پس از دو ماه از رونمایی پرچمدار جدید آن سال ، شایعات بسیاری از رونمایی پرچمدار بعدی در دنیای اینترنت منتشر می شود ، این در حالی است که برخی از مواقع خود تولید کنندگان دستگاه های هوشمند ، شایعاتی از محصولات جدید خود را برای بازارگرمی در دنیای اینترنت منتشر می کنند .

فرادرس

آیفون 7 در سال 2016

پرچمدار سال 2016 اپل آیفون 7 خواهد بود که تا کنون شایعات بسیاری از این گوشی هوشمند در دنیای تکنولوژی منتشر شده است. در ماه های گذشته اطلاعات بسیاری آیفون 7 در دنیای اینترنت منتشر شد ، از اطلاعات مهمی که در ماه های گذشته از آیفون 7 منتشر شده است می توان به استفاده از شارژ بی سیم این گوشی اشاره کرد ، البته این ویژگی تنها به محصولات اپل محصور نمی شود چرا که سامسونگ هم در پرچمدار سری اس خود در سال گذشته همچین ویژگی را ارائه کرد.

از دیگر موضوعاتی که در آیفون 7 ارائه خواهد شد ضد آب بودن آن خواهد بود که در رسانه های مهم جهان ارائه شده است . صفحه نمایش ضد خش و ضد ضربه هم از دیگر ویژگی های این گوشی هوشمند خواهد بود که البته این ویژگی شاید به دلیل خم شدن آیفون 6 در سال گذشته بود که در رسانه های بسیاری این نام پرچمدار سال 2015 اپل را خدشه دار کرد.

ویدئویی از آیفون 7

ویدئویی از جدیدترین گوشی هوشمند اپل که در ساعات گذشته منتشر شده است که توسط زوم تک بازنشر شده است شما می توانید جدیدترین ویدئو از آیفون 7 را در کانال آپارات زوم تک مشاهده نمایید.

زمان رونمایی نهایی آیفون 7

به گزارش زوم تک به نقل از Techradar آیفون 7 به احتمال زیاد در سپتامبر 2016 رسما رونمایی خواهد شد ، این تاریخ احتمالا به روز های اولیه این ماه انجام گیرد چرا که اپل در سال گذشته هم 9 سپتامبر جدیدترین محصول اپل با نام آیفون 6 رونمایی شد.

اندازه ارائه آیفون 7

جدیدترین گوشی هوشمند اپل براساس اطلاتعات ارائه شده در اندازه های 4.7 و 5.5 اینچ ارائه خواهد شد.

برای اینکه ویدئو های بیشتری از این گوشی هوشمند اپل را ببنشید پیشنهاد میکنم ویدئو های دیگری از زوم تک رو در کانال آپارتش ببینید.

لینک ویدئو هایی از آیفون 7 در کانال آپارات زوم تک

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ویدئوی لو رفته از آیفون 7

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *