قابلیت جدید توییتر امکان گفتگوی راحت‌ تر را فراهم می کند

قابلیت جدید توییتر امکان گفتگوی راحت‌ تر را فراهم می کند

دنبال کردن مکالمات در توییتر کار بسیار راحتی نیست، اما قرار است آسان تر شود. یکی از ویژگی های جدید توئیتر در سال آینده برای مکالمات ارائه خواهد شد که امکان گفتگو را راحت تر می کند. اولین بار در تست بتا توییتر، ساختار مکالمه مشاهده شد. بتا این برنامه به کاربران اجازه میدهد تا باهم راحت تر ارتباط برقرار کنند. همچنین این امکان را میدهد تا قبل از اجرای در برنامه اصلی، این ویژگی و دیگر ویژگی های جدید مورد آزمایش قرار گیرند. هم اکنون اما جین منچون وون اعلام کرده، ویژگی جدید درختی بودن مکالمات اکنون در وب سایت اصلی توییتر مورد آزمایش قرار گرفته است. گفته شده که این قابلیت جدید توییتر امکان گفتگوی راحت‌ تر را فراهم می کند و در سال 2020 به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد شد.

قابلیت جدید توییتر امکان گفتگوی راحت‌ تر را فراهم می کند

ویژگی مکالمات درختی (Conversation Tree) در ابتدا در نسخه بتا برنامه توییتر بوجود آمده است. این برنامه آزمایشی به توییتر این امکان را میدهد که قابلیت های جدید خود را بررسی کرده و بعد از آن اگر کاربران رضایت داشتند، آن را به برنامه اصلی خود اضافه کند. این ویژگی جدید برای مکالمات، دنبال کردن آن ها را راحت تر کرده و همچنین ویژگی کلیک روی هر توییت را برای تمرکز روی آن فراهم می کند.

قابلیت جدید توییتر امکان گفتگوی راحت‌ تر را فراهم می کند

این تغییرات باعث می شود توییتر بیشتر شبیه به صفحه اعلانات باشد و کاربران را یاد همین ویژگی ردیت می اندازد. این شرکت به TechCrunch تأیید کرده است که این تغییرات تنها تغییرات جزئی از بروزرسانی گسترده تر بوده و در سال آینده به این برنامه محبوب و پرطرفدار اضافه خواهد شد. پیش بینی می شود که این تغییرات یک یا دو ماه اول سال 2020 به برنامه قدرتمند توییتر اضافه شود تا کاربران راحت تر از قبل بتوانند مکالمات را به صورت درختی دنبال کنند و از ویژگی های جدید بهره مند شوند.

منبع : engadget.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  توییتر درخصوص انتخابات میان دوره ایالات متحده خبرهای نادرست منتشر می نماید

نظرات در مورد : قابلیت جدید توییتر امکان گفتگوی راحت‌ تر را فراهم می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *